Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wizualizacja klimatyzacji w MMI 3G+ w Audi A5 8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

 Witam. Walka z pamięcią  foteli dalej trwa? Wczoraj zrobiłem jeszcze jedną  rzecz. Odłączyłem moduł  pamieci pod fotelem kierowcy i w tedy pez problemu mogłem połączyć  się z modulem fotela pasażera ? Może być tak  że  jeżeli  na module kierowcy  jest aktywna ochrona komponentu to w tedy  on to wszystko blokuje ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.02.2025 o 15:31, Muskel1 napisał(a):

Nie zdjęcia. Auto-scan w postaci pliku tekstowego  .txt

Witam. Walka z siedzeniami trwa dalej. Udało się ogarnąć  komunikację z sterownikami, ale jest taki problem że  jak łączę  się z sterownikiem fotela kierowcy to on widzi go jako fotel pasażera,a jak łączę się  z sterownikiem fotela pasażera to widzi go jako fotel kierowcy. Co to może  być ?

Opublikowano

Wrzuć aktualny, auto-scan. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.03.2025 o 10:43, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć aktualny, auto-scan. 

Cześć. wrzucam auto-scan. wcześniej nie dałem rady. Moduły foteli ogarnięte ,ale cały czas wywala ochronę komponentów. Byłem zdjąć ochronę i po dwóch dniach wywaliło na module pasażera a po następnych dwóch dniach na module kierowcy.  

Log-WAUZZZ8T98A040631-265220km.txt

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.03.2025 o 20:19, Sebek1212 napisał(a):

Cześć. wrzucam auto-scan. wcześniej nie dałem rady. Moduły foteli ogarnięte ,ale cały czas wywala ochronę komponentów. Byłem zdjąć ochronę i po dwóch dniach wywaliło na module pasażera a po następnych dwóch dniach na module kierowcy.  

Log-WAUZZZ8T98A040631-265220km.txt 18.73 kB · 1 pobranie

Czy może się  tak dziać przez słaby akumulator?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.03.2025 o 10:43, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć aktualny, auto-scan. 

Cześć 

Problem z pamięcią  foteli,cały czas wywala ochronę komponentów. Byłem zdjąć ochronę i po dwóch dniach wywaliło na module pasażera a po następnych dwóch dniach na module kierowcy. Co to może być. Brakuje już mipomysłów.Moze ktoś  miał  taki i przypadek i udało się go rozwiązać.

Opublikowano

Jak ściągane CP? Przypisanie online?

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jak ściągane CP? Przypisanie online?

Z tego co wiem to tak, ale na 100 procent  nie jestem pewny. 

IMG_1573.jpeg

IMG_1574.jpeg

Opublikowano

Może jest jakiś problem z Gateway, że zapomina dopisane sterowniki.

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Może jest jakiś problem z Gateway, że zapomina dopisane sterowniki.

Mówiłem o tym facetowi który  to robił,ale twierdzi że to na pewno nie przez gateway.

Opublikowano

Wgrałbym nowsza wersję softu do Gateway (przynajmniej 0060).

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Wgrałbym nowsza wersję softu do Gateway (przynajmniej 0060).

Ok.podjade do niego i mu to powiem. Na razie dzięki wielkie za pomoc ?  Odezwę  się po wgraniu tego softu czy pomogło.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Wgrałbym nowsza wersję softu do Gateway (przynajmniej 0060).

A mogę teraz sprawdzić  jaką  mam wersję softu?

Opublikowano

Masz widoczną na auto-scanie, który wyżej wrzuciłeś. 0056

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.