Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Układ wydechowy do Audi A4 B7 2.7 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanie i prosbe o porade. Czy jest jakis fajny wydech do 2,7 TDI tak zeby troche mocy podniósł i troche pomruczał bardziej agresywnie ale nie o przesady? 

Moze ktos sie zajmuje takimi sprawami, chetnie porozmawiam i ewentualnie umówie sie na zabieg.

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Od kiedy to wydech w dieslu mocy dodaje? 😂

Chcesz mocy to softa trzeba zrobić, a zmienić dźwięk to najlepiej przelot w dieslu.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

@przem8 Tak sie składa ze troche w tym temacie poszukałem, jest mozliwosc podniesienia mocy co prawda nie duzo bo ok 3% jezeli chodzi o moj motor, ale zawsze mozna cos uszczknąć. Inne jednostki maja albo lepiej albo gorzej. Mniejsza z tym.

Bawiłes sie w takie przerobki? Jak to wyglada cenowo i czy trzeba zmieniac koncowki wydechu na wieksze? Chciałbym zostac przy oryginalnych.

A poza softem jest jeszcze jaki sposob na podniesienie mocy?

 

 

 

Edytowane przez Viper85_PL

Opublikowano
6 godzin temu, Viper85_PL napisał(a):

poza softem jest jeszcze jaki sposob na podniesienie mocy?

Ciekawe jakim cudem?

 

6 godzin temu, Viper85_PL napisał(a):

3%

Na pewno da się to odczuć...

 

Załóż jeszcze stożek, magnetyzery i przybędzie kolejne 10% mocy 😂

Opublikowano
10 godzin temu, Viper85_PL napisał(a):

@przem8 Tak sie składa ze troche w tym temacie poszukałem, jest mozliwosc podniesienia mocy co prawda nie duzo bo ok 3% jezeli chodzi o moj motor, ale zawsze mozna cos uszczknąć. Inne jednostki maja albo lepiej albo gorzej. Mniejsza z tym.

Bawiłes sie w takie przerobki? Jak to wyglada cenowo i czy trzeba zmieniac koncowki wydechu na wieksze? Chciałbym zostac przy oryginalnych.

A poza softem jest jeszcze jaki sposob na podniesienie mocy?

 

 

 

Nie wierz we wszystko co w internecie zobaczysz. W dieslu tylko soft w jakikolwiek sposób wpłynie na moc. No chyba że masz stare 1.9 na pompie, na której mechanicznie zmienia się dawkę to tak, w tedy bez softu możesz zmieniać moc. A wydech może ewentualnie usprawnić wylot spalin i szybsze wstawanie turbo, nie dodasz w ten sposób koni ale przewrócisz te, które uciekły przez zapchany katalizator czy DPF.

Edytowane przez Langista

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

@LangistaWylot spalin, masz na mysli koncówke wydechu? 

Szybsze wstawanie turbo mozna zrobic w vcds? Nie bedzie wiecej paliła przez ten zabieg?

A co do wydechu i mocy to jedna firma sie zaoferowała ze podniosa moc o 3% a zabieg bedzie kosztował jakies 7tys pln 😅 Czyli 5,5 hp za 7 tys 🤣

Opublikowano

Nie, końcówka wydechu nawet wielkości wiadra nie doda mocy. Firma Ci dobrze odpisała, jeżeli cały wydech dasz np. 3" to minimalnie moc podniesiesz ale koszt jest nie warty tego, nie przy tej mocy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.