Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jak tam autko się sprawuje po wirusie? wszystko ok?

Opublikowano

Rossi_46 super wyglada , B8 ma ta zalete ze w smunie nie trzeba do niego S-line ( zderzakow ) bo i tak wyglada agresywnie i fajnie.Jedyna rzecza ktora bym zmienil to gril na czarna optyke bo az sie prosi :)

Opublikowano
  • Autor

tez bym zmienił ale nie ma nigdzie w dobrych pieniążkach od black line..w serwisie sie cenia strasznie ;(

Opublikowano

Dajcie foty jak macie zamontowane to radyjko midlanda, Kuredu coś wspominał że ma w łokciu, ciekawi mnie jak to wykombinował, Yo

Opublikowano

Auto :kox::slina:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

-Nowe fele od S5 oryginał audi 19"

-Grill czarny połysk

Jednak 19 dopiero wygląda :decayed:

a4forum.jpg

co sądzicie o zderzakach od s line?

*sam nie wiem bo dużo sie nie różnią....

Opublikowano

-Nowe fele od S5 oryginał audi 19"

-Grill czarny połysk

Jednak 19 dopiero wygląda :decayed:

a4forum.jpg

co sądzicie o zderzakach od s line?

*sam nie wiem bo dużo sie nie różnią....

felgi kox :naughty:

Opublikowano

-Nowe fele od S5 oryginał audi 19"

-Grill czarny połysk

Jednak 19 dopiero wygląda :decayed:

a4forum.jpg

co sądzicie o zderzakach od s line?

*sam nie wiem bo dużo sie nie różnią....

wyglada rewelka super ta felgapasi do tego auta.

Co do Slinow to jak dla mnie do B8 nie trzeba , juz seria wyglada agresywnie i fajnie a roznica jest kosmetyczna.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Autko jest prze kozak:) Szacun Kacper za mody:) Miałem okazje widzieć na żywo i uwierzcie że zdjęcia nie oddają klimatu i wyglądu autka:) Szerokości dla Ciebie i zapraszam do mnie:)

Opublikowano

Fura fajna :good: ale fela jakas lipna - do wymiany na coś z pazurem - RS etc ... ?

Opublikowano

Właśnie fele ma za***iste. Widziałem na żywo i są kox na maxa!

Opublikowano

ale fela jakas lipna - do wymiany na coś z pazurem - RS etc ... ?

jak widze felge RS na Audi to mi sie :sick3: zachciewa bo taka oblatana :rolleyes:

Opublikowano

Dokładnie ,same wzory od Rs lub S8 się widzi.

Opublikowano

ale fela jakas lipna - do wymiany na coś z pazurem - RS etc ... ?

jak widze felge RS na Audi to mi sie :sick3: zachciewa bo taka oblatana :rolleyes:

który wzór ?

wszystko kwestia gustu :decayed:

Opublikowano

co jak co, ale ta felga od S5 wcale nie jest oblatana moim zdaniem :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jednak s-line został założony :)

sorki za jakość zdjęć ale były na szybko robione tel.

img0505vn.jpg

dsc06095t.jpg

Opublikowano

Pięknie :good:

Napisz na pw o kosztach :wink4:

Opublikowano

przedni i tylni zderzak od S-line :?:

też poproszę PW o kosztach jeśli można oczywiście :wink4:

Opublikowano

Czemu PW a nie na forum ? :gwizdanie: Wydechy też ORI S-line czy jakaś alternatywa ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.