Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Za wysoki prąd spoczynkowy w Audi A4 B9 2.0 TDI DETA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trasa zrobiona, dalej wzbudza.

Nowy auto-scan załaczony.

vcds.jpg

16075025.txt

Opublikowano

Albo wiązka gdzieś uszkodzona albo sterownik telematyki ma usterkę. Gateway nie może się z nim skomunikować, co może być powodem nieusypiania.

 

Jeżeli miałbym strzelać, to to drugie, bo one padają nagminnie w poliftach.

 

 

 

Opublikowano

A może ten akumulatorek jest już za słaby?

Wiesz może jaki koszt wymiany w serwisie?

 

 

 

Edytowane przez lidoo

Opublikowano

Wątpię.

 

Cena nie jest tutaj największym problemem. Brak dostępności sterownika jest tutaj problemem. 

 

https://a4-klub.pl/topic/504766-brak-zasięgu-lte-w-audi-a4-b9/page/2/#findComment-5818928

 

Opublikowano

Ciekawe jak sprawa będzie wyglądała, jak odepniesz sterownik telematyki. Czy przejdzie w stan uśpienia.

Opublikowano

Sprawdzę, najpierw podpiąć vcdsa, wyłączyć zapłon i dopiero odpiąć  sterownik?

A zaniedbałem to, miałem samochód jeszcze rok na gwarancji,  i myślałem ze to błahostka ....

Opublikowano

Odepnij sterownik, zarygluj auto pilotem i zmierz po pobór prądu spoczynkowego. 

Opublikowano

Po odpięciu, dalej to samo,

 

Za co ten ConBox odpowiada poza System Sos,

Głupio  wydać 1700 eur,  ale pobór prądu podczas zimy no nie przelewki.

Zdjęcie WhatsApp 2025-07-18 o 19.25.03_06682246.jpg

Opublikowano
4 minuty temu, lidoo napisał(a):

Za co ten ConBox odpowiada

Między innymi za komunikację z telefonem, Android Auto etc.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jprd🤬

Mnie też to dziś dopadło. Błędu nie mogę skasować 

Tlelematyki nie mam a Adblue wyłączone rok temu 🤦

IMG_8017.jpeg

Edytowane przez Kryhawrc

Opublikowano

Speawdzałeś już który bezpiecznik ciągnie?

Opublikowano
  • Autor

U mnie błąd się skasował i nie występuje ale prad dalej pobiera na bezpieczniku od bramki gateway.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam dokładnie ten sam problem ma dołożoną kamerke/ wideorejestrator wczesniej ten błąd sie niepokazywał mozna poprosic o pomoc ?

Log-KOS-WAUENAF47JN005270-109434km.txt

Opublikowano

Odłącz kamerkę i sprawdź pobór prądu. Pewnie masz aktywną funkcję parkingową i kamera ssie aku.

Opublikowano

Wyłączyłem wsyztsie funkcje parkingowe i spadło do 70mA

A jest to możliwe ze modulator start stop by brał prad? Bo nic innego nie dokładałem do samochodu zewnętrznego

Opublikowano
17 minut temu, _mihcu_ napisał(a):

Wyłączyłem wsyztsie funkcje parkingowe i spadło do 70mA

A jest to możliwe ze modulator start stop by brał prad? Bo nic innego nie dokładałem do samochodu zewnętrznego

Odpiąłem kamerkę dalej pokazuje ten sam blad ale juz 146mA i nie wjem co to moze byc zaraz podeślę zdjęcie ze pokazuje ze linie 19nsa uśpione i tylko pokazuje blad usterka

Opublikowano
13 minut temu, _mihcu_ napisał(a):

Odpiąłem kamerkę dalej pokazuje ten sam blad ale juz 146mA i nie wjem co to moze byc zaraz podeślę zdjęcie ze pokazuje ze linie 19nsa uśpione i tylko pokazuje blad usterka

takie ma błedy po odpieciu kamerki i wtedy pokazao bledy od innych sytemów ale to nie wazne ale ciagle pokazuje 146mA odpiołem modulator od start stop i dalej to samo, a nic innego nie dokłądałem co by mogło działąc pasywnie w samochodzie

Zrzut ekranu (4).png

Log-WAUENAF47JN005270-109464km-14MA.txt

Opublikowano
4 godziny temu, _mihcu_ napisał(a):

takie ma błedy po odpieciu kamerki i wtedy pokazao bledy od innych sytemów ale to nie wazne ale ciagle pokazuje 146mA odpiołem modulator od start stop i dalej to samo, a nic innego nie dokłądałem co by mogło działąc pasywnie w samochodzie

Zrzut ekranu (4).png

Log-WAUENAF47JN005270-109464km-14MA.txt

Co to ma być?

Wrzuć pełny auto-scan a nie listę połączeń Gateway.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.