Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sklep erWin od grudnia tylko dla firm.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dostałem wczoraj e-mail, z którego wynika, że od 18.12.2025 zakupy w sklepie erWin dla prywatnych osób nie będą już możliwe. Jedynie osoby posiadające działalność będą mogły nadal korzystać ze sklepu i zakupywać np. schematy, zeszyty naprawcze etc.

 

Tutaj przetłumaczona treść e-maila:

"

Szanowny użytkowniku erWin,

 

chcielibyśmy poinformować, że sklep internetowy erWin od dnia 18.12.2025 nie będzie już dostępny dla konsumentów.
Oczywiście mogą Państwo nadal korzystać z aktywnych abonamentów typu Flatrate aż do końca uzgodnionego okresu obowiązywania umowy – również po wyżej wspomnianej dacie wyłączenia.
Od wskazanego powyżej terminu erWin będzie dostępny wyłącznie dla klientów biznesowych (firm).

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym wsparciem technicznym pod adresem: https://audi.erwin-store.com/erwin/showRequestSupport.do.

Dziękujemy za zrozumienie.

 

Z wyrazami szacunku,
Zespół erWin Audi AG"

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

dlatego trzeba się zaprzyjaźnić ze stroną superetka com nie jest to wybitnie wygodne narzędzie, ale da się z tego korzystać.

Opublikowano
  • Autor

Jak tam jest z dostępnością materiałów z rocznikami powyżej 2020?

Opublikowano

jest wszystko, najczęściej po rosyjsku, ale bywają po angielsku lub niemiecku. Ja sobie radzę używając tłumacza w chromie. Rejestrujesz się na jakiegoś tam maila za free i tyle. Jest dostępna elsa i etka. Oczywiście są reklamy których jak będziesz chciał się pozbyć, to chyba 30$ na rok albo $8 na miesićc  jak dobrze pamiętam. W każdym razie da się z tymi reklamami żyć :)

 

A i jak dobrze myslę to po usunięciu reklam ma się tez dostęp do plików sgo dla sterowników. (nie wiem jak to działa bo nie używałem)

Edytowane przez MaTeo85

Opublikowano
  • Autor

Ale dostępu do TPI's tan raczej nie ma? A z tego korzystałem często.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

tu przykład plików sgo:

image.png.47c72a8e70f738b95f5ddb346aa01942.png

po kliknięciu w ikonce tego układu obok aparatu jest coś takiego:

image.png.283e099024731045635cdaa4857904c4.png

i niby jak się opłaci dostęp to można pobrać.

 

Co do TPI to są też w ELSIE:

image.png.ce8890649a95514e52dac94d546221ce.png

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, MaTeo85 napisał(a):

 

Co do TPI to są też w ELSIE

Niestety no kropelka w morzu.

 

 

Zobaczymy jak to będzie.

Może zarejestruję sobie dodatkowo działalność gospodarczą:whistling:

Opublikowano

Jakby ktoś coś potrzebował to pisać. Mam GRP i nadany nr warsztatu przez Audi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pobawiłem się ostatnio na tej stronce superetka com i nie jest tak źle tam. Na razie na próbę wziąłem miesiąc bez reklam gdzie mam dostęp do pobierania plików frf dla sterowników (https://superetka.com/ebu/), rozkodowanie VIN (ograniczona ilość dziennie ale działa), dzięki czemu po rozkodowaniu można przeglądać w etce części z dopasowaniem do konkretnego samochodu. Myślę że 30usd na rok to nie majątek jak się sporo korzysta.

Jest też duża baza tpi tu: superetka.com/tpi/ najnowsze z kwietnia 2025.

 

@Muskel1 pozwoliłem sobie sprawdzić VINy które wrzuciłeś do rozkodowania, zerknij w załączniku jak to wygląda.

 

pr_WAUZZZF46MA047462.pdf pr_WAUZZZF47MA057398.pdf

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za info i rozkodowanie:hi:

Pozostaje odczekać, czy nadal tak pozostanie po końcu roku. Jeżeli tak, to można zainwestować:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.