Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przyciski kierownicy Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, czy do zwykłej kierownicy przedlift z łopatkami jak na foto jest szansa wymienić przyciski na te ze zamiana utworu i przyciskiem naci oraz słuchawki ? 
dużo roboty , kodowania ? 
czy lepiej założyć całą kiere ? 

czy są wiązki i przewody żeby podpiąć p&p ?

IMG_1434.jpeg

Edytowane przez Bart_b9

Rozwiązane przez Bart_b9

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano

Sama wymiana przycisków jest możliwa i p&p, pod warunkiem, że do nowych przycisków masz dołączone wszystkie potrzebne do nich taśmy. Kodowań nie trzeba zmieniać, gdyż są już one aktywowane dzięki temu, że były już zamontowane te przyciski multifunkcji z ograniczonymi funkcjami.

Opublikowano

Upewnij się, że kupisz przyciski od przedlifta. Poliftowe będą generowały błąd.

EDIT: Jeśli nie potrzebujesz grzanej kierownicy, to mam całą z łopatkami i przyciskami. Oddam za niewielkie pieniądze. Jakby co, to pisz na prv.

Edytowane przez zertaul

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Sama wymiana przycisków jest możliwa i p&p, pod warunkiem, że do nowych przycisków masz dołączone wszystkie potrzebne do nich taśmy. Kodowań nie trzeba zmieniać, gdyż są już one aktywowane dzięki temu, że były już zamontowane te przyciski multifunkcji z ograniczonymi funkcjami.

Ok dzięki zaczynam poszukiwania 

znasz może numery przycisków z przedlifta ? 

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, Bart_b9 napisał(a):

Ok dzięki zaczynam poszukiwania 

znasz może numery przycisków z przedlifta ? 

No i kwestia jakie przyciski wybrać jeżeli mam zwykły analogowy zegar z małym kwadratowym wyświetlaczem, rozumiem że przycisk view jest od przełączania w virtual cockpit więc nie podejdzie do mnie ? 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Sama wymiana przycisków jest możliwa i p&p, pod warunkiem, że do nowych przycisków masz dołączone wszystkie potrzebne do nich taśmy. Kodowań nie trzeba zmieniać, gdyż są już one aktywowane dzięki temu, że były już zamontowane te przyciski multifunkcji z ograniczonymi funkcjami.

A czy jest opcja wymiany na taką jeżeli

mam zwykłe zegary i aktualnie najprostszą kierownicę  ? 
czy wszystkie przyciski spełnia funkcję i będą działać ? 
Co z poduszką, wystarczy kupić okrągła i zakodować ?

IMG_1441.png

Opublikowano

Nie udzielam odpowiedzi dotyczących elementarnych systemów bezpieczeństwa, takich jak poduszki. Są to systemy związane z ratowaniem życia i tutaj mottem jest być, albo nie być. Dlatego wszelkie prace i zmiany w tym systemie powinny przeprowadzać osoby mające odpowiednie kwalifikacje w tej dziedzinie.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Nie udzielam odpowiedzi dotyczących elementarnych systemów bezpieczeństwa, takich jak poduszki. Są to systemy związane z ratowaniem życia i tutaj mottem jest być, albo nie być. Dlatego wszelkie prace i zmiany w tym systemie powinny przeprowadzać osoby mające odpowiednie kwalifikacje w tej dziedzinie.

Ok wporzadku, a co z przełożeniem przycisków do mojej kiery ? Jakich muszę szukać ? Kojarzysz może ? 
co z tym przyciskiem view navi ? To u mnie będzie chodziło ? 

Opublikowano

Jakie masz zegary? Wrzuć zdjęcie.

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jakie masz zegary? Wrzuć zdjęcie.

Najprostsze z prostokątnym wyświetlaczem  

 

Edytowane przez Bart_b9

Opublikowano

Nie będzie. Nawigacja działa tylko w tych wyższych wersjach.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Nie będzie. Nawigacja działa tylko w tych wyższych wersjach.

Okey czyli zostałem bez szans na zmianę przycisków czy mogę zmienić i na powiedzmy przycisk zmiany utworu , odbieranie połączeń będzie działał a przycisk navi nie ? Czy pomprostu nie będzie to pasowało w ogóle ?

zależy mi głównie na przycisku zmiany utworów i odbioru telefonu

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie będzie. Nawigacja działa tylko w tych wyższych wersjach.

Takie jakbym chciał , oprócz view reszta będzie działać ? 

IMG_1443.jpeg

Opublikowano

Te nie będą działać bo są do poliftowej wersji.

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Te nie będą działać bo są do poliftowej wersji.

Takich muszę szukać przycisków ? 
Nie będzie mi przeszkadzało jeżeli nie będzie działać przycisk navi viev 

czy reszta przycisków będzie działała ?

 

IMG_1449.webp

Edytowane przez Bart_b9

Opublikowano

Tak to przedliftowe. Nie będzie u Ciebie działało pokazywanie mapy na FISie bo masz monochrom.  Tylko strzałki nawigacji będzie pokazywało.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Tak to przedliftowe. Nie będzie u Ciebie działało pokazywanie mapy na FISie bo masz monochrom.  Tylko strzałki nawigacji będzie pokazywało.

Ok super czyli oprócz navi i vice reszta przycisków będzie normalnie współpracować ? Trzeba coś kodować ? Da się zakodować przycisk ulubione ? 

Opublikowano

Przycisk ulubione trzeba w adaptacjach 5F aktywować. Pozostałe będą już działały bez kodowania.

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Przycisk ulubione trzeba w adaptacjach 5F aktywować. Pozostałe będą już działały bez kodowania.

Ok dzieki

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Przycisk ulubione trzeba w adaptacjach 5F aktywować. Pozostałe będą już działały bez kodowania.

Znalazłem takie, czy ta mała wtyczka jest na łopatki ? 
4m0 951 523

Czy to numery pasujących przycisków ? 😇

IMG_1456.png

IMG_1455.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.