Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wykodowanie tylnego radaru w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, jednym z możliwych.

Opublikowano
20 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Tak, jednym z możliwych.

Reklama

Play

00:01/12:46

00:00

branding-video-negative.svg

ad

zmienione, blad niestety dalej aktywny

4.txt

Opublikowano

Odczekałeś uśpienie sterowników?

Opublikowano
3 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Odczekałeś uśpienie sterowników?

Nie. Moj błąd, za moment sprawdzę

Opublikowano

Ok, jeżeli to nic nie pomoże, można spróbować przekodować zegary na rynek EU, bo widzę, że MMI masz już po konwersji ale zegary są jeszcze na rynek US. Może tam się coś gryzie.

Opublikowano
12 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Ok, jeżeli to nic nie pomoże, można spróbować przekodować zegary na rynek EU, bo widzę, że MMI masz już po konwersji ale zegary są jeszcze na rynek US. Może tam się coś gryzie.

Nadal błąd wisi🙁 Co dokładnie pozostało z rynku USA?

Opublikowano

Kilka rzeczy.

Opublikowano
6 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Kilka rzeczy.

Które dokładnie?

Opublikowano

Nowe kodowanie sterownika 17

08EC51C128800008072368601000400000000200

Poza tym zgodnie z VINem aut wyjechało z fabryki bez rozpoznawania znaków, więc oznacza to, że kto to uruchomił. Nie wiadomo jak wykonał, więc może warto wgrać na nowo flash do kamery, wybierając obie opcję.

Opublikowano
23 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Nowe kodowanie sterownika 17

08EC51C128800008072368601000400000000200

Poza tym zgodnie z VINem aut wyjechało z fabryki bez rozpoznawania znaków, więc oznacza to, że kto to uruchomił. Nie wiadomo jak wykonał, więc może warto wgrać na nowo flash do kamery, wybierając obie opcję.

Kodowanie zmienione, flash wgrany dla

Pewności. Błąd nadal wisi

Opublikowano

Wgrałeś oba pakiety do kamery?

Opublikowano
3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Wgrałeś oba pakiety do kamery?

Jeden flash AEB ON / VZE ON dla 8W0 907 217 B wgrane przez VCP

Opublikowano

To ten, zawierający dwa pakiety. Jeden dla rozpoznawania znaków drugi dla Audi Pre Sense.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

To ten, zawierający dwa pakiety. Jeden dla rozpoznawania znaków drugi dla Audi Pre Sense.

No to niestety nie pomogło :(

Opublikowano

Aktualnie nie mam pomusłu. Może kiedyś coś mi jeszcze wpadnie do głowy.

Miałeś jechać do kogoś jeszcze na diagnozę. Też nic nie wskórał?

Opublikowano
15 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Aktualnie nie mam pomusłu. Może kiedyś coś mi jeszcze wpadnie do głowy.

Miałeś jechać do kogoś jeszcze na diagnozę. Też nic nie wskórał?

termin się przesunął na najbliższy weekend, jeśli się uda, to dam znać co było przyczyną

Opublikowano

Ok.

Opublikowano

Na poprzedniej stronie poleciłem Ci deaktywowanie w sterowniku 5F rozpoznawania znaków, bo na podstawie VIN-u stwierdziłem, że nie masz rozpoznawania znaków. Musisz je z powrotem aktywować.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 22.04.2026 o 11:58, Muskel1 napisał(a):

Ok.

Niestety misja zakończona niepowodzeniem. Ale udało się ustalić parę rzeczy. Najprawdopodobniej problem leży w adaptacjach 5f(kiedyś już mu udało się to naprawić, ale dla tego konkretnego sterownika nie było prawidłowego opisu adaptacji). Co dziwne klikając w radiu Asysta kierowcy>Audi pe sens> wyłącz audi pre sens wyskakuje błąd ,, Audi pre sense ograniczone - tryb holowania przyczepy. Zastanawiam się również czy dokładane matrixy jakoś nie mogą na to wpływać.

adphex-5F-8W0-035-880-G_WAUENAF44HN025194-20260505-1950.CSV Log-WAUENAF44HN025194-155827km presens.txt

Opublikowano
39 minut temu, zenex napisał(a):

Ale udało się ustalić parę rzeczy. Najprawdopodobniej problem leży w adaptacjach 5f

Kto tak stwierdził i na jakiej podstawie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.