Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EL-TEC - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robiliscie cos juz w tej firmie? Piszcie opinie. Mam zamiar u nich wykonac caly wydech a nie chce zle pocelowac.

Opublikowano

Jest to jedyna firma którą mogę ci polecić... Powołaj się na A4-klub :wink:

Mój wydech wygląda super i do tego fajnie brzmi :wink::cool:

Opublikowano
  • Autor

a niby A4 klub ma u nich rabaty? :) ile?:P

Opublikowano

dostaniesz herbate z cytryną gratis :wink: Co i kiedy chcesz robić u Wojtka??

Opublikowano
Jest to jedyna firma którą mogę ci polecić... Powołaj się na A4-klub :wink:

Mój wydech wygląda super i do tego fajnie brzmi :wink::cool:

Zgadzam się bije po oczach ze hohho, tzn swieci sie jak... ostatnio we wtorek chyba widzialem Cie gdzies w wawie, niestety wolno jechałeś i nie było słychać jak buczy. Ale wizualnie jest OK.

Opublikowano
  • Autor

Umowiony jestem na 12 we czwartek od 8:00

To ladna herbatke mi dzadza taka na 10 godzin :D

Opublikowano

hehe może jak będziesz na miejscu to chłopaki się szybciej uwiną :) ostatnio El-Tec zrobił Kuniowi kolektor wydechowy z flanszą pod K16 - naprawde super robota

pewnie się zobaczymy w czwartek :wink:

Opublikowano
  • Autor

no nie wiem zobaczymy, niestety bede tam uwiazany bo moja mamuska nie byla dawno w w-wie i chiala zobaczyc cos. ale jak mowisz ze jak bede na miejscu to szybciej zleci to bedzie musiala sie przemeczyc tam i 0 zakupow:P

[ Dodano: 09-04-2007, 10:32 ]

poziek mozesz mi zapodac na maila fotke jak wyglada z tylu twoje a4? chodzi mi o koncowki jakie ci zalozyli bo na razie sam nie wiem jak ma to wygladac bo nie potrafie sobie wyobrazic z tych co oni maja na stronie

Opublikowano
ostatnio El-Tec zrobił Kuniowi kolektor wydechowy z flanszą pod K16 - naprawde super robota

Nie tyle super, co szybka :biggrin: Za tą kasę sprobowaliby cos spieprzyc :evil::wink:

Opublikowano

teetime zdecydowałeś się na ile tłumików ?

Opublikowano
ostatnio El-Tec zrobił Kuniowi kolektor wydechowy z flanszą pod K16 - naprawde super robota

Nie tyle super, co szybka :biggrin: Za tą kasę sprobowaliby cos spieprzyc :evil::wink:

Bartte gdzieś Ty był :exclaim: :bicz::question:
Opublikowano

nie stój ludziom na glowie,jedz na zakupy

a z zakupów do hotelu :smile:

Opublikowano

teetime i jak ? Możesz napisać coś więcej ? Rozumiem, że już po operacji...

:cool:

Opublikowano

Czy el tec miesci sie obok głodnego królika?

Opublikowano
:rotfl:
Opublikowano
www.el-tec.com.pl

A to czasem nie ta strona http://www.el-tec.pl/ :rolleyes:

A fotki wkrotce wlepie.

Pochwal się, ja też mam zamiar się do nich przejechać :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.