Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PaintBall-erzy w A4-klubie


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Mamy w klubie jakiś zapaleńców PB ? :evil:

Macie taką zajawkę? Jaki macie sprzęt? Co planujecie kupić ? Robicie jakieś mody? Testujecie lufy, loadery, markery?

Jesteście ogarnięci w temacie i możecie innym coś innym polecić - sprzęt, miejscówki, taktyki, techniki :kox:

Speedball - Las - Budynki ?

Zaczynając od siebie, do tej pory strzelałem ze Spydera MR1, Tippmanna A5, okazyjnie z innych lepszych sprzętów - obecnie wyprzedałem cały sprzęt, a w zamian zabieram się za wyższą półkę.

Macie jakies ciekawe aukcje, okazje, ktoś coś sprzedaje - wklejajcie linki i niech inni skorzystają.

Może zorganizujemy jakieś klubowe strzelanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś już było klubowe strzelanie w Wawie ale tylko raz

był nawet temat założony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się wszyscy rozproszyli :disgust: Może trzeba reaktywować.. Mogę nprawdę niedrogo załatwić potrzebny sprzęt dla kilkunastu osób (bez żadnego nadzoru organizatorów) (to jeśli chodzi o Warszawę i okolicę i jakies leśne spotkanie.. ).. :wink4:

Moglibyśmy się ustawić i wystrzelać :) . - Żółw - Ty grasz po godzinach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy w klubie ich mamy i ja np. nim jestem - choc na a4 juz zadko zagladam niestety z racji sporej liczby obowiazkow no ale nie bede sie tu tlumaczyl ;)

co do sprzetu to posiadam ws-66 by armotech (oryginalny) sprowadzalem go z us kiedy w polsce paintballowcy sikali w pieluchy i fortune za niego wydalem. ale bylo warto - jest dosc celny, niestety wymaga duzych kulek a u nas o nie ciezko i wazy tyle co ory m4 czyli ze 4 kg z doposazeniem :) no ale ten wyglad :D sa gdzies tu moje fotki z nim ze strzelanki klubowej wlasnie organizowanej przez kolege z klubu o nicku pet3r. strzelalem juz generalnie pompkami, tipkami 98, a5, x7 i prostymi spyderkami. czyli dosc spora gama. teraz czaje sie na cos bez spluczki a z magazynkiem - t68 gen6 ale z racji ograniczonej mozliwosci czasowej narazie kupno odkladam. poprostu nie mam za bardzo tak jak pisalem czasu na gry niestety :/

generalnie jestem zwolennikiem wooda a speeda nie bardzo trawie...i te rozowe markery plujace 20kul/sek ... eeeee ...ja tam wole lasek jednak :) i budynki ;) ostatnio bylem na platoon w zeszlym roku - 2 dni fajnej zabawy w dabrowce koscielnej pod poznaniem. chlopaki zrobili wlasne pole i naprawde super im to wyszlo - sporo pracy ale efekt piekny. kto byl ten wie. imprezka troche droga ale poza kolejka do stacji ladowania nie mam uwag :) w tym roku tez organizuja napewno i jak mi sie uda wyrwac to pewnie tez bede. gralo chyba ok 250-300 osob :)

co do klubu to w wlkp jak pet3r organizowal to chetni zawsze byli i z tego co pamietam raz chyba braklo sprzetu i trzeba bylo dzielic na 2 tury ludzi. z tym, ze to byly osoby co raczej graly 1 raz. imprezy u kolegi jak najbardziej polecam - sceneria super a z tego co mowil wtedy to jeszcze caly czas pracowal nad rozbudowa swojej dzialeczki wiec teraz jest pewnie jeszcze lepiej :) atmosferka super byla zawsze, grilek itp :) fotki gdzies sa trzeba tylko poszukac :) sprzet tez bardzo dobry bo tipki a5 elektro (chociaz my i tak wylaczalismy autofire:) ) a tego raczej nikt nie wypozycza to tez duzy plus dla niego. widzialem ze w kraku klubowicze chyba tez ze 2-3 razy organizowali tak ze ludziska sa :) pewnie sie kryja tylko...dobry kamuflage to podstawa ;) hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. - Żółw - Ty grasz po godzinach ?

po godzinach to PS3 :wink4:

raz byłem na paintball i było :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. - Żółw - Ty grasz po godzinach ?

po godzinach to PS3 :wink4:

raz byłem na paintball i było :kox:

Spróbuję coś zorganizować, może któryś z krawaciarzy się ruszy :evil:

Co do Ps3 to http://www.a4-klub.pl/smf/w_co_kto_gra_pc_psps2ps3x360-t48965.495.html może się czymś wymienimy :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję coś zorganizować, może któryś z krawaciarzy się ruszy :evil:

Sam jesteś krawaciarz :tongue4:

Jakby co to ja się piszę, wezmę ze sobą rozpuszczalnik to będę medykiem :yeee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Klubowe strzelanie jest też w Krakowie, mamy założony wątek osobny, strzelamy się tak raz na jakieś 2 miesiące :decayed:

Ja sam bawię się w to częściej, a co do sprzętu to cały czas handluję kulkami, mam wszystkie typy, od zeszłorocznych, poprzez kule na pola komercyjne do wysokiej jakości kul turniejowych, także jakby ktoś chciał to śmiało :cool1:

Organizuję też strzelanie na poligonie w Krakowie, na pasterniku :

http://www.extremo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek widziałem, ale nie zaglądałem, bo to taki trochę wątek regionalny :embarrassed::wink4:

Nie wiedziałem za to, że zajmujesz się komercją :naughty:

- spróbuję coś rozruszać na Mazowszu, może jak się chłopaki wkręcą to zrobimy ligę A4 :P

Z wyjazdami do innych regionów :kox::przebiegly:

Co do kulek to zaraz pogadamy na PW :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajnie :naughty::tongue4:

Zobaczymy jak się ziarno zasieje w Mazowieckim :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzętu nie mam ale parę razy byłem na strzelaniu ... nawet na takim na 300 osób pod Poznaniem :kox:

Rozrywka max :>

Jak będziecie coś organizować to się piszę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę coś organizował na 100%, ale na pewno powstanie nowy wątek do tego. :wink4:

MRoger CS na żywo :naughty:

Na dniach kupuję potrzebny sprzęt dla kilkunstu osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie kiedys bawilem, miałem tipka 98 zrobione na M4. Speedball jest :wallbash: Jedynym problemem painta są maski :disgust: g**no widać, parują i sie ch**owo oddycha. Nastepnym moim sprzętem jak już to będzie rap4 cal. 0.43, i normalnie można poginac w okularkach jak w asg, a do tego nie jest się całym ubrudzonym budyniem. Rap to dokładna replika m4 jesli chodzi o wymiary, naboje w łuskach (jakos po 21 w magu, jedyny mankament), no i butla może być chowana w kolbie, więc odchodzi opcja butli na plecach + mamby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CA albo America's Army w moim wypadku, ale tutaj pb jak zaliczysz banie to czuć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie kiedys bawilem, miałem tipka 98 zrobione na M4. Speedball jest :wallbash: Jedynym problemem painta są maski :disgust: g**no widać, parują i sie ch**owo oddycha. Nastepnym moim sprzętem jak już to będzie rap4 cal. 0.43, i normalnie można poginac w okularkach jak w asg, a do tego nie jest się całym ubrudzonym budyniem. Rap to dokładna replika m4 jesli chodzi o wymiary, naboje w łuskach (jakos po 21 w magu, jedyny mankament), no i butla może być chowana w kolbie, więc odchodzi opcja butli na plecach + mamby.

Musiałbyś dobrać sobie odpowiednią maskę. Każdy z nas ma inną paszczę, mniej lub bardziej się poci.

Jedna maska u Ciebie będzie parować, a u kolegi nie. Najlepiej wziąć sobie w rękę, pomacać, przymierzyć kilka sztuk.

Ja nie mam takich odczuć związanych z maską - na szczęście :wink4:

ale tutaj pb jak zaliczysz banie to czuć :naughty:

Cały urok :naughty: Wypalić komuś w japę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj ze specem..ma fajny karabinek do strzelania :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj ze specem..ma fajny karabinek do strzelania :polew::decayed:

Spec ma ASG - amatorze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj ze specem..ma fajny karabinek do strzelania :polew::decayed:

Spec ma ASG - amatorze :naughty:

Ja tam nie wiem..to Ty z Pruszkowa jesteś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga bracie.. wprowadzę Cię w szeregi, pójdziemy na przeciwników ramię w ramię :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...