Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lampy przednie z B8 do B7 ?


alexchem

Rekomendowane odpowiedzi

przynajmniej zrobione na ori częściach a nie jakiś chyńskich wynalazkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem B8 to pomyślałem o tym modzie ale z perspektywy czasu jestem nastawiony anty do tematu, after markety to jeden shit, niech B7 będzie B7 a B8 B8 a LEDy w tej wersji i RS6 są tak popularne w innych markach, że Audi powoli ginie ze swoim pomysłem z LEDami. Ja mam LED DRL w B7 ale w ORI oprawce i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario-tech potwierdzam tez latam na LED w DRL i dobrze wyglada dla porównania wczoraj postawiłem swoja b7 obok b8 mojego krewniaka i zobaczcie jak to wygladało http://images47.fotosik.pl/135/05acaef1e084e1dbmed.jpg mysle ze w b7 tez dobrze wyglada LED w DRL lepiej niz odpustowe podróbki z paskem led :kox:,które i tak slaniej swiecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A wiec dalej snie o lampach z B8 w moim B7. Tak jak wczesniej napisalem zakupilem juz prawa nie skretna lampe z B8 i prawego ksenona z B7.

Lampy z B8 nie da sie zamontowac do B7 gdyz:

- lampa ma zupelnie inny profil klosza (przerobka nadkola i przedniego zderzaka),

- mocowania lampy sa w innych miejscach.

Jednak ogolny ksztalt obudowy lamp jest zblizony, dlatego tez mam w planie przezucic bebechy z lampy B8 do lampy B7. Na chwile obecna lampa z B8 jest juz rozebrana na czynniki pierwsze. Mocowanie i sterowanie bixenonu w obu lampach wyglada na identyczne. Jedynie zamocowanie modulu z ledami moze byc problemem.

Niedlugo nasmaruje kolejnego posta z wynikami mojej pruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać efektu... :kox:

pokaż potem fotki to zobaczymy czy lampy z b5 da się też tak wypatroszyć :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak dla mnie to ta przeróbka a raczej sam zamiar jej zrobienia to wielka sztuka ;] szacun :cool1:

ale jesli chodzi o podroby diodek jak widze te swiatla a'la a5 to mnie skreca i to jeszcze w passacie albo octavi taki podroby z allegro ehh to juz jest masakra :polew: sorry za lekkie OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...