Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapaląca sie kontrolka od oleju podczas zapalania auta


bogusia1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem z audi A4 95r 1.6 benzyna. podczas zapalania auta pokazuje mi sie kontrolka od oleju i zaczyna piszczec mimo ze olej był wymieniany. nie wiem co sie dzieje jak zgaszę auto i zapale ponownie kontrolka ponownie sie juz nie zapala i nie piszczy. a i jeszcze mam pytanie mechanik wymienił pasek rozrządu i niestety zauważyłam ze czasami przygasa niezależnie od biegu czy wina jest czujnik przebiegu paliwa czy złego ustawienia rozrządu. będę wdzęczna za szybka odpowiedz juz ewentualnie skontaktowanie sie na nr gg 9139314. z gory dzieki.

[ Dodano: 08-04-2007, 13:52 ]

Witam

mam problem z audi A4 95r 1.6 benzyna. podczas zapalania auta pokazuje mi sie kontrolka od oleju i zaczyna piszczec mimo ze olej był wymieniany. nie wiem co sie dzieje jak zgaszę auto i zapale ponownie kontrolka ponownie sie juz nie zapala i nie piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEŻANKO - zapraszam do NEWBIE!! Regulamin się kłania!!

Co do przygasania, to złe ustawienie rozrządu może się do tego przyczynić. Co do lampki oleju, to nie zaszkodziło by mu VAGa podpiąć (VAG - urządzenie diagnostyczne), ale wydaje mi się, że czujnik nawala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

miałem niedawno podobny problem, czasam zapalała sie mi kontrolka oleju i piszczało w liczniku. Poziom olej ok, ciśnienie tez. Co sie okazało padal powoli czujnik od oleju. Koszt naprawy chyba cos koło 50 zł. 99% to wina czujnika od oleju, tego koło filtra oleju. sprawdz to w pierwszej kolejności. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...