Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora


kondziu81

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to naprawie to tylko ASO. Drugi raz nie odważę się odłączyć sam AQ. Jutro biorę się za wyjmowanie zegarów i daje do naprawy- zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 09:40_________________________________________________Właśnie wyciągnąłem zegary. Mam 8E0 920 930R. Jak nie naprawię to w razie co ma może ktoś takie na sprzedaż??

qwa - taki sam symbol jak moje. Widocznie te 930R mają wadę - skoro juz drugi przypadek w klubie ze spaleniem NEC'a

sa takie na ebay.de po 180 Euro + 20-30 Euro przesyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a dlugo Twoja furka byla bez aq?? ja tak mam ze jak wyjmuje aku a potem podlaczam to mam takie same objawy ale po przejechaniu paru Km zaraz wszystko wraca do normy. najpierw migaja a potem swieca juz w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a dlugo Twoja furka byla bez aq?? ja tak mam ze jak wyjmuje aku a potem podlaczam to mam takie same objawy ale po przejechaniu paru Km zaraz wszystko wraca do normy. najpierw migaja a potem swieca juz w porzadku.

5 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę już tak miesiąc i nawet nie drgnęły. Nawiązując do numeru zegarów 8E0 920 930R to chyba nie warto kupować znów takich samych bo pewnie mają jakąś wadę :thumbdown:.

[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 15:22_________________________________________________Znalazłem dziś gościa w sumie przez przypadek. Na allegro ogłasza się gościu, który naprawia zegary w naszych A4. Dzwoniłem do niego ale on takich przypadków nie naprawia. Dał mi namiary na gościa w Chojnowie koło Legnicy. Zadzwoniłem i okazało się, że naprawia takie przypadki. Mówił, że robi z zegarów "dziewicę" a później koduje wszystko co trzeba. Czas naprawy jak dobrze pójdzie to jeden cały dzionek, a koszt około 500zł. W poniedziałek mam dzwonić i umówić się na wizytę. Chyba rezygnuję z mojego magika z Oławy i jadę do pewnego gościa.[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 15:28_________________________________________________A jeżeli chodzi o te zegary na E-bay to trochę drogie. Poczekam może mi zrobią moje a jak nie będę szukał dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie VAgiem sprawdzic numer zegarow? Bo az jestem ciekaw czy tez mam ten sam. Ostatnio pare razy odpinalem aku aż iskry szły na klemie naszczęście nic sie nie stało... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie VAgiem sprawdzic numer zegarow? Bo az jestem ciekaw czy tez mam ten sam. Ostatnio pare razy odpinalem aku aż iskry szły na klemie naszczęście nic sie nie stało... :mysli:

po VIN sprawdzisz w Etce jakie masz i jakie są do nich zamienniki - zwykle będa to 930 SX lub 930 TX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po wpisaniu VINu do etki pojawilo sie:

ETKA Online Services nie moze zostać osiągnięty (5601210)

Prosze sprawdzic dane dostepowe (myETKAinfo ID, Nazwa uzytkownika, Haslo)

To przez pirata chyba.... takze dam sobie spokoj :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po wpisaniu VINu do etki pojawilo sie:

ETKA Online Services nie moze zostać osiągnięty (5601210)

Prosze sprawdzic dane dostepowe (myETKAinfo ID, Nazwa uzytkownika, Haslo)

To przez pirata chyba.... takze dam sobie spokoj :confused4:

najlepiej przez ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i moja strzała zrobiona. Gość z Chojnowa to niezły magik. Wyzerował pamięć w moich zegarach wgrał na nowo i działa wszystko jak za dawnych czasów. Trwało to dosłownie jedną godzinę!!!. Koszt naprawy 450zł. Więc nie trzeba kupować nowych zegarów. Gość ma niezły sprzęt- pin z zegarów ściąga w 15min. Podaje namiary na gościa jakby ktoś potrzebował podobnej pomocy: Chojnów koło Legnicy ul. Fabryczna 1 tel. 696 210 966.[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 15:52_________________________________________________A i jeszcze jedno: Czynne ma od 10:00 do 18:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to u Ciebie tylko EEprom padł widocznie - u mnie niestety ten zabieg niczego nie zmienił i trzeba było szafe wymienić.

Mój magik ściągał PIN w 10 ...sekund :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wymienilem akumulator w A4 1.9TDi na nowy i teraz niemoge otwierac i zamykac auta na pilota. Wie ktos co moglo sie stac i jak to naprawic?

Gdybyś użył :szukaj: wtedy dowiedziałbyś się że:

(z instrukcji do A4 B5)

Synchronizacja urządzenia.

Jeżeli przy pomocy zdalnego sterowania radiowego samochodu nie można otworzyć lub zamknąć, należy przeprowadzić synchronizację urządzenia.

Synchronizacja następuje automatycznie, jeżeli po odebraniu sygnału radiowego samochód w ciągu jednej minuty zostanie otwarty wzgl. zamknięty zamkiem w drzwiach.

Po tym urządzenie jest ponownie gotowe do działania.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat.

Mam prawie identyczne objawy.

Dzięki wielkiej pomocy kolegi Aydaho kontakt z CTV na czwartek, diagnoza i jak coś to licznik pewnie pofrunie do Chojnowa.

Dodam że u mnie się to stało przez wypięcie klemy, alarm się uaktywnił, później wpięcie klemy i kłopot.

pzr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowaliśmy dzisiaj tuner TV. Po całej operacji zegary straciły jakby podtrzymanie po wyłączeniu zapłonu... :confused4: :confused4: Na liczniku km. wyświetla się 51CH. Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...