Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam małe pytanie ty masz z tyłu oryginalne odświętnie czy sam je robiłeś ...

Jeśli sam możesz mi opisać jak to zrobiłeś będę wdzięczny ::

Opublikowano
  • Autor

Mam małe pytanie ty masz z tyłu oryginalne odświętnie czy sam je robiłeś ...

Jeśli sam możesz mi opisać jak to zrobiłeś będę wdzięczny ::

jeśli chodzi Ci o oświetlenie tylnych słupków to miałem, ale możesz sam zrobić

musisz zdjąć te osłony, wyciąć otworki (od wewnętrznej strony są zaznaczone miejsca), zakupić lampki i podłączyć :)

Opublikowano

Ściągnij oznaczenia z tylnej klapy i będzie dużo dużo lepiej, tylko OOOO zostaw :hi:

Opublikowano

Dzięki :naughty: chyba sie za to wezmę w sobotę bo mi się spodobało

Opublikowano

sam robiłeś w niej rozrząd? Lampy depo Ci się ne trzęsą :cool1::mysli:

Opublikowano
  • Autor

sam robiłeś w niej rozrząd? Lampy depo Ci się ne trzęsą :cool1::mysli:

rozrząd robił mi znajomy mechanik a lampki jeszcze nie założone :embarrassed:

Opublikowano

sam robiłeś w niej rozrząd? Lampy depo Ci się ne trzęsą :cool1::mysli:

rozrząd robił mi znajomy mechanik a lampki jeszcze nie założone :embarrassed:

ja zakładalem w swoim byłem avancie, i trochę drżały jak każde depo

Opublikowano
  • Autor

sam robiłeś w niej rozrząd? Lampy depo Ci się ne trzęsą :cool1::mysli:

rozrząd robił mi znajomy mechanik a lampki jeszcze nie założone :embarrassed:

ja zakładalem w swoim byłem avancie, i trochę drżały jak każde depo

mam nadzieje że u mnie tego nie będzie :decayed:

Opublikowano

sam robiłeś w niej rozrząd? Lampy depo Ci się ne trzęsą :cool1::mysli:

rozrząd robił mi znajomy mechanik a lampki jeszcze nie założone :embarrassed:

ja zakładalem w swoim byłem avancie, i trochę drżały jak każde depo

mam nadzieje że u mnie tego nie będzie :decayed:

W benzynie może nie być, diesel trzęsie się jak galareta więc wibracje przenoszą się na budę a później na lampę (drży głównie lewa).

Nawet jak tak będzie to na forum są na to sposoby :wink4:

Opublikowano
  • Autor

sam robiłeś w niej rozrząd? Lampy depo Ci się ne trzęsą :cool1::mysli:

rozrząd robił mi znajomy mechanik a lampki jeszcze nie założone :embarrassed:

ja zakładalem w swoim byłem avancie, i trochę drżały jak każde depo

mam nadzieje że u mnie tego nie będzie :decayed:

W benzynie może nie być, diesel trzęsie się jak galareta więc wibracje przenoszą się na budę a później na lampę (drży głównie lewa).

Nawet jak tak będzie to na forum są na to sposoby :wink4:

dobrze wiedzieć - jak by co będę szukał albo pytał :good:

Opublikowano

Nawet jak tak będzie to na forum są na to sposoby :wink4:

ja znam jeden :naughty:

wyrezac BiXa :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nawet jak tak będzie to na forum są na to sposoby :wink4:

ja znam jeden :naughty:

wyrezac BiXa :polew:

pomyślimy... :decayed:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 20:44_________________________________________________zastanawiam się czy zamiast zmieniać felgi nie zrobić ich w kolor

ada1s.jpg

VS

ada3.jpg

:mysli:

Opublikowano

czarne kozacko wyglądają :good:

Opublikowano

Moim zdaniem lepiej z rantem :wink4:

Widziałem zwykłe czarne stalówki z wypolerowanym rantem wyglądały fajnie :naughty:

A przecież alufelgi to inna bajka.

Opublikowano

lepsze z rantem :good:

Opublikowano

Moim zdaniem lepiej z rantem :wink4:

Widziałem zwykłe czarne stalówki z wypolerowanym rantem wyglądały fajnie :naughty:

A przecież alufelgi to inna bajka.

:wallbash::sick3:
Opublikowano

Moim zdaniem lepiej z rantem :wink4:

Widziałem zwykłe czarne stalówki z wypolerowanym rantem wyglądały fajnie :naughty:

A przecież alufelgi to inna bajka.

:wallbash::sick3:

Powiedz to cyśkowi :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Wypolerowana stal?? Rudo tam by było :bag: Prędzej jakaś nakładka :gwizdanie:

Opublikowano

Wypolerowana stal?? Rudo tam by było :bag: Prędzej jakaś nakładka :gwizdanie:

Nie nie, źle się wyraziłem.

Czarne zostaje czarne a rant pomalowany na srebrny. [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 13:12_________________________________________________Coś w tym stylu

ccb9638748635e5egen.jpg

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł, żeby ożywić wygląd auta jeżdżącego na stalówkach. Czarny jest ponury i nudny :sick3:

Opublikowano

Trochę pretensjonalne :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.