Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:oklasky: poka poka recaro

ale to ta "uboga wersja" także bez szału (zwykłe szmaciane kubły z podobnym wzorem do rekarosów) :wink:

Opublikowano
:oklasky: poka poka recaro

ale to ta "uboga wersja" także bez szału (zwykłe szmaciane kubły z podobnym wzorem do rekarosów) :wink:

wiem wiem, chciałem stan zobaczyć:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

stan jest super-nie wypierdziane nie przetarte ani nic

kurcze fotek jakoś nie zrobiłem do tego czasu:facepalm:

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 17:47 ----------

udało się w końcu założyć gwinta (niestety jeszcze na stali bo alu nie gotowe :facepalm:)

DSC_0076.jpg

niżej chyba już nie pójdzie bo może być trochę "niebezpiecznie" ale i tak mi się podobuje :kox:

Opublikowano

ja taką wysokość mam zimą na stalówkach :decayed: wszystko wyjdzie jak wsadzisz alu, jeśli masz już gwint to kręć na maxa w dół ile się da :decayed:

Opublikowano
  • Autor

już mam kłopot z wjechaniem do garażu, ale jak sanki sie wytrą od progu to opuszcze :decayed:

Opublikowano
już mam kłopot z wjechaniem do garażu, ale jak sanki sie wytrą od progu to opuszcze :decayed:

:banan: hehehe :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

DSC_0093.jpg

jak dobrze pójdzie jutro wpadną w końcu na auto :kox:

wzór felgi już się przewijał ale chyba nie było jej jeszcze u nas w takim wydaniu

Opublikowano
http://s22.postimg.org/szk2ci2y5/DSC_0093.jpg

jak dobrze pójdzie jutro wpadną w końcu na auto :kox:

wzór felgi już się przewijał ale chyba nie było jej jeszcze u nas w takim wydaniu

jakie parametry?

P.S chyba znalazłem wzór do wycięcia folii do lamp ala USA:whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
http://s22.postimg.org/szk2ci2y5/DSC_0093.jpg

jak dobrze pójdzie jutro wpadną w końcu na auto :kox:

wzór felgi już się przewijał ale chyba nie było jej jeszcze u nas w takim wydaniu

jakie parametry?

P.S chyba znalazłem wzór do wycięcia folii do lamp ala USA:whistling::decayed:

18" 8,5J ET47, na przód dojdzie dystans 5mm a na tył 10mm

jak dałbyś rade podesłać mi jakoś ten wzór byłoby :git:

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 22:17 ----------

no i dalej popird@lam na zimowych :facepalm:

nie kupie u siebie na miejscu śrub do tych felg (ori są za krótkie)

Opublikowano
http://s22.postimg.org/szk2ci2y5/DSC_0093.jpg

jak dobrze pójdzie jutro wpadną w końcu na auto :kox:

wzór felgi już się przewijał ale chyba nie było jej jeszcze u nas w takim wydaniu

jakie parametry?

P.S chyba znalazłem wzór do wycięcia folii do lamp ala USA:whistling::decayed:

18" 8,5J ET47, na przód dojdzie dystans 5mm a na tył 10mm

jak dałbyś rade podesłać mi jakoś ten wzór byłoby :git:

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 22:17 ----------

no i dalej popird@lam na zimowych :facepalm:

nie kupie u siebie na miejscu śrub do tych felg (ori są za krótkie)

Jeśli chcesz ten wzór US to podbij na pw z mailem wyśle :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i w końcu :decayed:

Obraz_011.jpg

Obraz_006.jpg

wiem wiem wieje kozą... :whistling::wink:

Opublikowano

no ładnie ładnie jakiej pasy używałeś na sam koniec ???

Opublikowano
  • Autor
no ładnie ładnie jakiej pasy używałeś na sam koniec ???

najpierw tempo a później do chromu i amelinium (obie z firmy K2)

Opublikowano
no ładnie ładnie jakiej pasy używałeś na sam koniec ???

najpierw tempo a później do chromu i amelinium (obie z firmy K2)

masz może fotkę past albo jakieś namiary szukam czegoś na wykonczenie:wink:

Opublikowano

fajnie fajnie, teraz jeszcze znaczki mesia na czarno:naughty:

Opublikowano

Ładnie pod pasowało to koło :thumbup1: Z cm może 1,5 w dół i będzie bajka:kox:

Opublikowano
  • Autor
fajnie fajnie, teraz jeszcze znaczki mesia na czarno:naughty:

myślałem nad tym ale chyba nie będzie pasować za dobrze

mam sentyment do tego koła :decayed:

u Ciebie mi się spodobały te patelnie ale zdecydowałem się spolerować - końcowy efekt jak dla mnie :kox:

Ładnie pod pasowało to koło :thumbup1: Z cm może 1,5 w dół i będzie bajka:kox:

dzięki dzięki, z wysokością na pewno coś delikatnie jeszcze powalcze :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.