Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem widziałem..furka bardzo ładnie sie prezentuje i chyba jeszcze bardziej ładnie mruczy:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

wpadło "upragnione" Recaro (podgrzewanie, sterowanie - wszystko podłączone jak ori), dla mnie przepaść między kubłami (nie mówiąc o plackach) :kox:

DSC_1963.jpg
DSC_1970.jpg
DSC_1933.jpg
DSC_1955.jpg

i na tym setupie zakończyła się moja przygoda z poczciwą B5-tką :cry:

z obecnym właścicielem rozeszliśmy się w dość mocnym stanie nieważkości :drunk: (ja trochę ze smutku, on z zadowolenia)

dzięki wszystkim którzy w większym czy mniejszym stopniu przyczynili się do tego co było w niej zrobione

co będzie dalej się zobaczy... :wink:

Edytowane przez Rafal_

Opublikowano

sprzedałes?

Opublikowano
  • Autor

kiedyś w końcu trzeba było dorosnąć do tej decyzji - a nie powiem było ciężko...

Edytowane przez Rafal_

Opublikowano

no tak jest jak sie do auta tyle serca włożyło..

Opublikowano

no tak jest jak sie do auta tyle serca włożyło..

W pewnym momencie trzeba taka decyzje podjąć mimo włożonego serca, $ i pracy. Teraz będzie cieszyć kogoś innego.

Rafał, co będzie następne?

Opublikowano

no tak jest jak sie do auta tyle serca włożyło..

W pewnym momencie trzeba taka decyzje podjąć mimo włożonego serca, $ i pracy. Teraz będzie cieszyć kogoś innego.

Rafał, co będzie następne?

no niestety takie życie.. niech nowemu właścicielowi służy dobrze

Opublikowano
  • Autor

no tak jest jak sie do auta tyle serca włożyło..

W pewnym momencie trzeba taka decyzje podjąć mimo włożonego serca, $ i pracy. Teraz będzie cieszyć kogoś innego.

Rafał, co będzie następne?

oby cieszyła tak jak mnie :thumbup1:

co do samochodu to na razie się rozglądam - na pewno niemiec

no i nie chciałbym nic słabszego, a jak wyjdzie to zobaczymy

Edytowane przez Rafal_

Opublikowano

i ja bym chętnie sprzedał;-) no ale... będzie benzin +V? :)

Opublikowano
  • Autor

i ja bym chętnie sprzedał;-) no ale... będzie benzin +V? :)

taki jest plan, ale zobaczymy co wyjdzie :wink:

Opublikowano

:(

ostatni mohikanin się wykruszył

Opublikowano
  • Autor

:(

ostatni mohikanin się wykruszył

bywa przyjacielu...

z B5-tką to taka niekończąca się opowieść - ile byś nie włożył to i tak czegoś brakuje :decayed:

Opublikowano

dawaj teraz jedyna słuszna opcja to V8 :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Masz moze jeszcze kolego te fele od porsche?? Chetnie odkupie a co do ceny mam nadzieje ze dogadamy sie :)

Opublikowano
  • Autor

zostały tylko polerowane merce

Opublikowano

zostały tylko polerowane merce

o masz kuzwa gdzie ja bylem ze nie wiem zes wiadro pogonil?!

Opublikowano

Jaka cena za merce??

Opublikowano
  • Autor

o masz kuzwa gdzie ja bylem ze nie wiem zes wiadro pogonil?!

zarobiony pewnie byłeś :wink:

Jaka cena za merce??

pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.