Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 B5 2.6 V6 (ABC) sedan, kolorek LZ9U (vulkanschwarz)

Wyposażenie (standard):
- 2xpp
- 2x el.szyby
- el.lusterka
- immo
- ABS
- klimatronic
- wsp.kier- centralny zamek
- alu ramki szyb
-ori alu 16"

Po jakimś czasie zacząłem powoli coś dokłądać:
-alarm, sterowanie centralnym z pilota + scyzoryk
-na zimę felgi stalowe 15" + oponki Hankook

-na lato felgi 18" (wzór Porsche) + oponki Michelin
- sprężyny -40/40 Weitec
- CB Alan 119
- podtlenek LPG Stag 300
- białe kierunkowskazy boczne

- felgi 17", 8J, ET35 BBS RSII dwuczęściowe skręcane z polerowanym rantem + oponki 225/45
- dojazdówka 15-stka ze względu na butlę w kole
- fis
- alu ramki w liczniku

- fotele kubełkowe
- mieszek gałka zmiany biegów i ręczny w skórze
- skórzana kierownica
- trójramienna kierownica z wersji es
- roleta tylnej szyby
- rolety tylnych bocznych szybek
- grill (maźnięty na czarno)
- lampki przód polift Valeo + świecące kierunki (coś prawie jak usa
:wink:)
- lampki tył po II lifcie
- końcówki wydechu
- Alpine CDE-120RR
- podświetlane kratki nawiewów
- pogonione oznaczenia z klapy
- dekory w folii "karbonowej"
- dolna rozpórka
- tapicerka bagażnika z polifta
- sub z avanta

- alu 18" ET35 8J wzór s-line
- opony Vredestein Ultrac Cento 225/40
- czarny sufit i reszta plastików, podświetlane daszki

- gwint JOM
- zewnętrzne osłony słupków z polifta
- pakiecik oświetlenia (nogi + drzwi)
- czasowe wycieraczki (przekaźnik VW nr. 99)
- gwint FK
- wypolerowane patelnie Mercedesa 18" 8,5J Et47 + dystanse 5mm przód, 10mm tył
- głośniki w tylnych drzwiach + boczki z avanta
- stożek Pipercross
- ramiona wycieraczek polift
- fotele z poliftowego avanta (podgrzewane, el. lędźwia)
- podgrzewane lusterka


Kilka fotek jak było

IMG_0014.jpgDSCN0438.jpgIMG_0680_800x600.jpgIMG_0124.jpg


Obecnie jest tak

DSC_1290.jpgDSC_1278.jpgDSC_1308.jpgDSC_1338.jpgDSC_1305.jpgDSC_1285.jpgDSC_1317.jpgDSC_1350.jpgDSC_1356_1024x768.jpg

W planach (jeśli fundusze pozwolą):
- skórzane kubełki, ew. recaro w materiale :jerk:
- konsola poliftowa 2 din
i może jeszcze jakieś drobnostki... :wink:

Edytowane przez Rafal_

Opublikowano

Felgi wzór Porsche robią robotę :kox:

Wstaw lampy poliftowe, białe kierunki i poliftowego grila a zobaczysz jak autko odmłodnieje. Ogólnie fajne autko :good:

Opublikowano

Zmien lampy jak kolega Reniu pisze i bedzie :good:. Bardzo lade autko.

Opublikowano

Widziałem tą Twoją ślicznotę tydzień max dwa temu chyba, stała przy Litewskim w okolicach poczty głównej. Przechodziłem obok i moje oczęta zainteresowała felga :cool1: Niestety nie masz ramek klubowych, a widziałem tylko przód auta, więc nie poznałem że klubowa :disgust: Kiedy zawitasz na spocika lubelskiego? :wink4: Zapraszam do odpowiedniego działu.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za opinie Co do lampek to nie mówię nie :wink4: Póki co są inne plany więc to musi poczekać

Zgadza się kolego rafalekx-byłem wtedy w Lublinie Na pierwszym woj. spocie lubelskim byłem niestety na drugi do Chełma nie mogłem przyjechać :disgust: Ale kto wie może następnym razem... :decayed:

Opublikowano

nie jestem wielkim znawca poliftow ale z tego co wiem to te okragle klamki byly dopiero od 1998 tylnie lampy tez masz od polifta a kierownice i przod stary, niech mnie ktos oswieci w tej kwestii :wallbash:

Opublikowano

ale przecież kolega ma zwykłe klamki tylko w kolorze, a lampki są po pierwszym lifcie, po drugim (tym co zmieniały się lampy z przodu) są podobne tylko biały pasek jest drugi od dołu, a u kolegi :wink4:, ładna furka, te kółka od Porshawy robią robotę piękną, jak się jeżdzi na tym Weitecu -40mm, masz cały komplet czy tylko springi??

Opublikowano

zmien kiere bo jest bardzo brzydka na kiere od esuni i masz bajke

Opublikowano

Ładnie się prezentuje...

Chromy wokół szyb i felgi :kox::good:

Opublikowano

dołączam się do pytania o weiteca bo do mnie już taki bajer idzie :gwizdanie:

może jestem dziwny ale mi się ta fela nie widzi :cool1:

poza tym kiera do zmiany na już i ściema... będzie malina :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Co do Weiteca to mam same springi a jeździ się w porównaniu do seryjnego zawiasu super-jest trochę sztywniej ale trzyma o wiele lepiej Mam tylko jeden mały problem-tył kucnął mi troszkę bardziej bo mam gazolinę-nie przewidziałem tego :disgust: Nie wygląda to źle ale chyba było by lepiej gdyby stał troszkę wyżej i nie wiem czy nie pomyślę coś nad tym :mysli: Kolego lukaszooo klameczki mam zwykłe - ale dobrze mówisz w polifcie są takie zaokrąglone a tylne lampki mam po I lifcie ( slepy :oklaski: ) Co do kiery to może Was rozczaruję ale jej nie zmienię bo mi się podoba-nie powiem że kiera od es-y jest brzydsza ale na pewno ta mi się bardziej podoba niż ta następna (może tylko brakuje mi na niej skórki ale to da się zrobić :wink4:)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:polew:

na pewno sam się za to nie wezmę :wink4:

Opublikowano

Fajna czarnulaz konkretnym silnikiem :naughty::kox::decayed: :>. Zajefajne BBSy :evil::naughty:. Jeszcze lampki po drugim lifcie i będzie ideał :notworthy::evil:.

Opublikowano

kola od prosiaka byly lepsze :naughty:

Opublikowano

kola od prosiaka byly lepsze :naughty:

Te co teraz mi się wydają lepsze :naughty:

Opublikowano

Jeszcze lampy przednie do podmianki i będzie fajowsko :evil:

Opublikowano

Jeszcze lampy przednie do podmianki i będzie fajowsko :evil:

+ Hidy :naughty:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 19:03_________________________________________________Rafal co ty tam robiłeś na tym 1 zdjeciu :?: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

prawdę mówiąc choruję na te lampki :wink4:

co do felg-tamte były fajne ale na 18-stkach strasznie dostaje po d... zawieszenie a BBS-y RS też nie są kiepskie :kox:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 19:07_________________________________________________

Rafal[/color][/b] co ty tam robiłeś na tym 1 zdjeciu :?: :decayed

oj nie pytaj jak to zobaczyłem to :shocked:

pierwszy raz widziałem a4-ke w "takim" stanie a to była tylko wymiana rozrządu :decayed:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

prawdę mówiąc choruję na te lampki :wink4:

co do felg-tamte były fajne ale na 18-stkach strasznie dostaje po d... zawieszenie a BBS-y RS też nie są kiepskie :kox:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 19:07_________________________________________________

Rafal[/color][/b] co ty tam robiłeś na tym 1 zdjeciu :?: :decayed

oj nie pytaj jak to zobaczyłem to :shocked:

pierwszy raz widziałem a4-ke w "takim" stanie a to była tylko wymiana rozrządu :decayed:

Hehe przynajmniej zobaczyłem jak nasz silnik ABC wygląda od środka :D[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 18:12_________________________________________________Najlepszy jest pasażer :D

Sorry że odgrzałem temat ale musiałem to napisać :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.