Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji


maxbmx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

nie dziala mi klima:

bledy: 5.3 i 22.1 czyli Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, nie ma styku.

Czy ktos moze mi rozjasnic gdzie znajduje sie ten wylacznik i czy to standardowa usterka?

ps sorry za styl ale pisze na kolanie w aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

nie dziala mi klima:

bledy: 5.3 i 22.1 czyli Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, nie ma styku.

Czy ktos moze mi rozjasnic gdzie znajduje sie ten wylacznik i czy to standardowa usterka?

ps sorry za styl ale pisze na kolanie w aucie ;)

czujnik znajduje sie pod zderzakiem, niedaleko chlodnicy od klimy, raczej bez sciagania zderzaka sie nie obejdzie, sprawdz wszystkie kable idace do sprezarki czy sie nie przetarly, u mnie wlasnie powodem wyrzucenia tego bledu byly przetarte kable od sprezarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info, jak sie odkreca zderzak? hiehie

wyciagasz kratki po bokach zderzaka i masz tam dwie sruby imbusy, odkrecasz, sciagasz zderzak z zaczepow i zderzak sciagniety, sprawdz bo moze od gory bedzie cos widac nie koniecznie trzeba od razu sciagac zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne- sprawdzilem sobie diagnostycznie kody serwisowe na klimatroniku i pod numerem 27 jest RPM a nie jak w spisie na forum Coding value[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 20:46_________________________________________________UWAGA ROZWIĄZANIE MOJEGO PROBLEMU

Kable idące od skrzynki połączeniowej po lewej stronie auta zostały przetarte przez pasek klinowy od klimatyzacji.

Powodem przetarcia był H nie mechanik wymieniający ten ze pasek - zle poprowadzil przewody. Przewody zamontowalem na paskach "szybko złączkach" elektrycznych tak ze chyba juz ich nic nie ruszy... UFFFFF

Po zlutowaniu kabelków i dokładnym ich zaizolowaniu problem 22.1 zniknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...