Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na razie mnie nie stać na taki wydatek. Chciałem popracować na AFN-nie. Co się da to się da a jak więcej nie będzie można to sprzedał ojcu i kupię mocniejszy. Mam w domy już intercooler i tak jakiś kolektor od AWX więc pomyslałem że za jakieś 2 tyś można by zrobić 150 KM. [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 18:01_________________________________________________Jeszcze jak byś mi mógł wytłumaczyć co to jest BRD i VP

Opublikowano

Na razie mnie nie stać na taki wydatek. Chciałem popracować na AFN-nie. Co się da to się da a jak więcej nie będzie można to sprzedał ojcu i kupię mocniejszy. Mam w domy już intercooler i tak jakiś kolektor od AWX więc pomyslałem że za jakieś 2 tyś można by zrobić 150 KM.

tez tak myślałem, baa nawet zrobiłem.. miesiąc pózniej kupowałem kompletne sprzęgło z dwumasem :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

A czemu sprzęgło kupowałeś bo ja po chipie mam małe problemy i nie wiem co to może być?

Opublikowano

A czemu sprzęgło kupowałeś bo ja po chipie mam małe problemy i nie wiem co to może być?

BRD to turbina od 2,0 170km, a VP to okreslenia silnika na pompie wtryskowej :wink4:

A sprzęgło wymieniałem bo posypało sie po korekcie jak zmieniłem turbo i wtryski na 216ki, nawet miecha nie przeżyło :wallbash: a przed wydawało sie zdrowe(auto po samym chipie było)

Opublikowano
  • Autor

ja po chipie mam na obrotach od 1500-2000 telepanie budą i nie wiem co to jest. ale nic poza tym się nie dzieje. Ja myślałem o turbinie od AWX do mojej konfiguracji[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 18:13_________________________________________________A co ty masz teraz u siebie pod maską?

Opublikowano

ja po chipie mam na obrotach od 1500-2000 telepanie budą i nie wiem co to jest. ale nic poza tym się nie dzieje. Ja myślałem o turbinie od AWX do mojej konfiguracji[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 18:13_________________________________________________A co ty masz teraz u siebie pod maską?

przy turbo AWX i 216 mozesz liczyć na jakieś 155-160km, a u siebie mam 216/11/hybrydaAWX-ARL/FMIC/ssącyAWX/seryjny map, graty maja zapas, lecz wtryski i mapsensor do zmiany zeby cos wiecej dłubnąć, ale dla max 15km wydawać ponad 2 koła to sobie daruje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no to ja tak chciałem wtryski 230 turbo awx i żeby było chociaż te 160 KM j jakiś ładny moment

Opublikowano

no to ja tak chciałem wtryski 230 turbo awx i żeby było chociaż te 160 KM j jakiś ładny moment

będzie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a silnik nie wypadnie? :)

[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 19:36_________________________________________________turbinę chciałem kupić używaną ale nie wiem czy to nie ryzyko. Co sądzisz?

Opublikowano

a silnik nie wypadnie? :)

nie :naughty: 160-170km to jest optymalna moc dla 1,9 :wink4: idąc dalej moze silnik wypasć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a to dzięki za cenne info a jak z używaną turbawką? opłaca się czy lepiej dla świętego spokoju nową?

Opublikowano

a to dzięki za cenne info a jak z używaną turbawką? opłaca się czy lepiej dla świętego spokoju nową?

A to tak samo z używanym samochodem, trafisz na perełke albo na mine, nieda sie przewidzieć

Opublikowano

Ja mam okolo 150 koni/300-310NM .Wymienilem turbo awx,wyszlo mi z przejsciowka 380zł,kupilem okazyjnie po przebiegu 150tyś.Stara sprzedalem za 410.Kupilem kolektor ssacy awx,tez okazyjnie bo cale 39zł,zrobilem nadkole s4,temperatura w dolocie nie przekracza 40stopni.Ale mysle nad wiekszym IC.No i chip,ale tutaj tez okazyjnie sie trafilo.Moja moc sklada sie z okazji.A jezdzi sie fajnie.W dodatku mam alu sline 17 wiec zeby sie odpychalo to musi byc i moc.A zawieche mam 1BE,dorwalem z forum nie narzekam.Tylko ostrzegam pod te sprezyny bron boze zwykle amory nawet nowe typu sachs itp.

Opublikowano
  • Autor

W sumie fakt. Wszedłem żeby zobaczyć sobie twoje auto Kowi i kurcze powiem ci szacunek dla ciebie. Ja chyba nie zdłubał bym tylu rzeczy[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 19:58_________________________________________________Na co zwracać uwagę przy zakupie używanej turbiny?

Opublikowano

na luz,zmienna geometrie.Ale sa przypadki ze brak luzu a i tak olej puszczaja.Odpukac ja trafilem na igle.

Opublikowano

W sumie fakt. Wszedłem żeby zobaczyć sobie twoje auto Kowi i kurcze powiem ci szacunek dla ciebie. Ja chyba nie zdłubał bym tylu rzeczy

:)

na luz,zmienna geometrie.Ale sa przypadki ze brak luzu a i tak olej puszczaja.Odpukac trafilem ja trafilem na igle.

Sam bede musiał chyba nabyc jakaś używke bo moja hybrydka nie trzyma juz doładowania :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

luz to luz a co z tą zmienną geometrią?

Opublikowano

luz to luz a co z tą zmienną geometrią?

chodzi o to czy lekko pracuje

Opublikowano

luz to luz a co z tą zmienną geometrią?

Musisz sprawdzić czy nowokupiona turbina nie łapie notlaufów tj. czy zmienna geometria się zacina.

czyli musisz zrobić logi. Dlatego jeśli kupujesz używaną turbinę to od zaufanego sprzedawcy z gwarancją.

Opublikowano

luz to luz a co z tą zmienną geometrią?

Musisz sprawdzić czy nowokupiona turbina nie łapie notlaufów tj. czy zmienna geometria się zacina.

czyli musisz zrobić logi. Dlatego jeśli kupujesz używaną turbinę to od zaufanego sprzedawcy z gwarancją.

i do tego najlepiej z auta bezposrednio :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.