Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

doradzcie na jaki kolor pomalowac auto ( mysle nad biała perłą , czarny dach , fele grafit) lub szary delfin , fele grafit. Ktos na forum ma a4 b6 biała perłe ??? pozdro

p.s. co o tym sadzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała perła + bixenon + obecne felgi + ściemnione szyby + czarny dach + ciemne lampy tył + zderzaki s-line = :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś może nad lakierem suzukagrau?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś może nad lakierem suzukagrau?

Jednak kolor ori zostaje :confused4: rusza pakiet s-line :kox:

ZAWIAS GWINT AP :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 21:18_________________________________________________witajcie , jesli ktos sie zna wsrod was na kolorach prosba - jaki to jest kolor tych felg [czy to jest wg palety RAL 7024 GRAPHITGRAU] interesuje mnie grafit połysk. z gory dzieki za odp. [ponoc ten kolor jest z palety ral 5]

http://www.barwy.net/kolor/ral/7024

http://moto.allegro.pl/item951363429_amg_mercedes_5x112_et35_grafit_polerka.html (zdjecie nr 2 i 3)

http://moto.allegro.pl/item942822553_bmw_x5_e46_e36_felgi_19_9x19_10x19_grafit_okazja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten grafik na tej feli z bmki rzeczywiście konkret,ja już czekam na finał modów jak się w całości będzie prezentować maszyna :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradzcie na jaki kolor pomalowac auto ( mysle nad biała perłą , czarny dach , fele grafit) lub szary delfin , fele grafit. Ktos na forum ma a4 b6 biała perłe ??? pozdro

Chyba kuuuuba ma białą perłe b6 sedan wersje z USA Foto

http://picasaweb.google.pl/AdrianMatracki/ZlotA4KlubPolskaGeovitaPiA#5367897568548542914

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem fure live i moim skromnym zdaniem gleba konkretna LOW FOR SHOW hehehe a fela :slina:......... kox :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian łobuzie dawaj mi tu 16'' na furaka , no i nowe photosy wklepuj (kupuj opony i montuj ten zestaw) :naughty:

p.s. AP

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:04_________________________________________________Ruszył projekt S-line - PIMP MY RIDE :kox:

za jakis czas foty z postępu.(aktualizacja co 2dni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fela poszła w proszek czy zwykły lakier? interesujący kolor. Gratki za mody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fela poszła w proszek czy zwykły lakier? interesujący kolor. Gratki za mody!

Czesc Michał ! fela - proszek (piecowo) , dzieki POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zderzak tył s-line nie jest od b7 :mysli:

Lukasz moze i jest to nie jest moj zderzak tylni - zdjecie przykladowe,jakies w necie znalezizone , jutro jak wpadne do lakiernika obczaic czy cos sie ruszyło z furka to zrobie i wrzuce moj tylni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli już działamy Projekt S-Line 2010 w toku

0320ce1a8dcc7797med.jpgbdd1aa7e88488e21med.jpgd0238d8d09435c7emed.jpg7e924167a972dfa0med.jpg

C.D.N.

P.S. we wtorek montaż koncówek tłumika :naughty:[87mm], dziś pogoda niedopisała :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dziwny ten S-line :polew:

A tak na poważnie to po fotach widać, że grube rezanko będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co zerwałeś listwy z drzwi :mysli:

Może Kolega będzie robił na gładko, a tak szczerze to ciekawe te przygotowywania nie mogę się doczekać efektów końcowych, wydaję mi się że będzie na GRUBO :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...