Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

doradzcie na jaki kolor pomalowac auto ( mysle nad biała perłą , czarny dach , fele grafit) lub szary delfin , fele grafit. Ktos na forum ma a4 b6 biała perłe ??? pozdro

p.s. co o tym sadzicie

Opublikowano
mysle nad biała perłą , czarny dach , fele grafit)

ja za ta opcja

Opublikowano

Biała perła + bixenon + obecne felgi + ściemnione szyby + czarny dach + ciemne lampy tył + zderzaki s-line = :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A myślałeś może nad lakierem suzukagrau?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A myślałeś może nad lakierem suzukagrau?

Jednak kolor ori zostaje :confused4: rusza pakiet s-line :kox:

ZAWIAS GWINT AP :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 21:18_________________________________________________witajcie , jesli ktos sie zna wsrod was na kolorach prosba - jaki to jest kolor tych felg [czy to jest wg palety RAL 7024 GRAPHITGRAU] interesuje mnie grafit połysk. z gory dzieki za odp. [ponoc ten kolor jest z palety ral 5]

http://www.barwy.net/kolor/ral/7024

http://moto.allegro.pl/item951363429_amg_mercedes_5x112_et35_grafit_polerka.html (zdjecie nr 2 i 3)

http://moto.allegro.pl/item942822553_bmw_x5_e46_e36_felgi_19_9x19_10x19_grafit_okazja.html

Opublikowano

Ten grafik na tej feli z bmki rzeczywiście konkret,ja już czekam na finał modów jak się w całości będzie prezentować maszyna :>

Opublikowano

doradzcie na jaki kolor pomalowac auto ( mysle nad biała perłą , czarny dach , fele grafit) lub szary delfin , fele grafit. Ktos na forum ma a4 b6 biała perłe ??? pozdro

Chyba kuuuuba ma białą perłe b6 sedan wersje z USA Foto

http://picasaweb.google.pl/AdrianMatracki/ZlotA4KlubPolskaGeovitaPiA#5367897568548542914

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Widziałem fure live i moim skromnym zdaniem gleba konkretna LOW FOR SHOW hehehe a fela :slina:......... kox :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Damian łobuzie dawaj mi tu 16'' na furaka , no i nowe photosy wklepuj (kupuj opony i montuj ten zestaw) :naughty:

p.s. AP

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:04_________________________________________________Ruszył projekt S-line - PIMP MY RIDE :kox:

za jakis czas foty z postępu.(aktualizacja co 2dni).

Opublikowano

fela poszła w proszek czy zwykły lakier? interesujący kolor. Gratki za mody!

Opublikowano
  • Autor

fela poszła w proszek czy zwykły lakier? interesujący kolor. Gratki za mody!

Czesc Michał ! fela - proszek (piecowo) , dzieki POZDRAWIAM.

Opublikowano

ten zderzak tył s-line nie jest od b7 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ten zderzak tył s-line nie jest od b7 :mysli:

Lukasz moze i jest to nie jest moj zderzak tylni - zdjecie przykladowe,jakies w necie znalezizone , jutro jak wpadne do lakiernika obczaic czy cos sie ruszyło z furka to zrobie i wrzuce moj tylni :naughty:

Opublikowano

chyba ze tak :tongue4:

furka może wyjść nieźle :naughty: poczekamy zobaczymy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Powoli już działamy Projekt S-Line 2010 w toku

0320ce1a8dcc7797med.jpgbdd1aa7e88488e21med.jpgd0238d8d09435c7emed.jpg7e924167a972dfa0med.jpg

C.D.N.

P.S. we wtorek montaż koncówek tłumika :naughty:[87mm], dziś pogoda niedopisała :(

Opublikowano

Jakiś dziwny ten S-line :polew:

A tak na poważnie to po fotach widać, że grube rezanko będzie :good:

Opublikowano

po co zerwałeś listwy z drzwi :mysli:

Opublikowano

po co zerwałeś listwy z drzwi :mysli:

Może Kolega będzie robił na gładko, a tak szczerze to ciekawe te przygotowywania nie mogę się doczekać efektów końcowych, wydaję mi się że będzie na GRUBO :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

po co zerwałeś listwy z drzwi :mysli:

Łukasz - pod matowanie auto idzie w mat :tongue4:

Opublikowano

Kiedy będzie całość złożona??? :decayed:

Trzeba będzie oblookać :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.