Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dodam jedynie,że auto na żywo robi piorunujące wrażenie a felgi zdecydowanie pasują :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo pogody jakos udało mi sie trzasnac te 3 foty z telefonu (jakośc lipna no ale jak narazie to musi wam to wystarczyc :tongue4: , jak sie pogoda poprawi beda foty kolejne) na marginesie kolor: srebna perła, przód : s-line , swiatła: hidy 6000K, + ledy w postoje, tył: s-line + wydech 2.5tdi + koncówki wydechu 87mm, tylny spojler s-line, parktronic, ledy w tablicy, bok: zawias AP'ex -60mm, fela MAM RS2 [ET45] 8X18'' wzór audi r8 + opona 225/40, dolne listwy drzwiowe S4

p.s. teraz możemy zrobić spota :>

6262aa8813f736e9med.jpg

bc5a1e612e909c9cmed.jpg

caf5cb383e781da3med.jpg

teraz dajesz fele od rsa 19" srebrne delikatnie szyby i wszystkie panny na mieście są Twoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo pogody jakos udało mi sie trzasnac te 3 foty z telefonu (jakośc lipna no ale jak narazie to musi wam to wystarczyc :tongue4: , jak sie pogoda poprawi beda foty kolejne) na marginesie kolor: srebna perła, przód : s-line , swiatła: hidy 6000K, + ledy w postoje, tył: s-line + wydech 2.5tdi + koncówki wydechu 87mm, tylny spojler s-line, parktronic, ledy w tablicy, bok: zawias AP'ex -60mm, fela MAM RS2 [ET45] 8X18'' wzór audi r8 + opona 225/40, dolne listwy drzwiowe S4

p.s. teraz możemy zrobić spota :>

6262aa8813f736e9med.jpg

bc5a1e612e909c9cmed.jpg

caf5cb383e781da3med.jpg

teraz dajesz fele od rsa 19" srebrne delikatnie szyby i wszystkie panny na mieście są Twoje :)

Byloby naprawde OK :good:

d*pa wyglada Sexy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj te foty obczaimy [br]Dopisany: 09 Maj 2010, 10:32_________________________________________________ :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano, wczoraj pozno sie wyrobilem z job, potem szorowanie auta, grill-owanie i zeszło :confused4: [ale mam foty na mokro :tongue4: i movie] zaraz zrobie wam foty in da SUN :) i wrzuce wszystkie [wiec spokojnie tam hehe]

feleczki zostaja takie jakie są (nawet gdybym chcial zmienic na inne to narazie plan odpada) , sciema lekka bedzie ale to tez nie wiem czy w tym roku :confused4::mysli: ;( narazie inne wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyszło cacy. Dawaj lepsze foty.

W sierpniu będę w PL, także musimy się spiknąć (może jakiś spocik w Legnicy) i pooglądać na żywo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyszło cacy. Dawaj lepsze foty.

W sierpniu będę w PL, także musimy się spiknąć (może jakiś spocik w Legnicy) i pooglądać na żywo :good:

ok , mozna zrobic spota we wrocku tez :naughty: lub w okolicach przydroznych eheh zebrac wiecej wiary i ustalic termin i miejscowe. DObra ide foty robic z/w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyszło cacy. Dawaj lepsze foty.

W sierpniu będę w PL, także musimy się spiknąć (może jakiś spocik w Legnicy) i pooglądać na żywo :good:

ok , mozna zrobic spota we wrocku tez :naughty: lub w okolicach przydroznych eheh zebrac wiecej wiary i ustalic termin i miejscowe. DObra ide foty robic z/w

Ze Lwówka bliżej do Legnicy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: S-Line silver pearl :naughty:

7db8396bc874b85emed.jpg1009feb45ab440b0med.jpg

48ab6093c926d9aamed.jpg00af78e9157b0c4fmed.jpg

2a0edb8bedd98381med.jpga6a3830e9bd752demed.jpg

5be387462f5572ffmed.jpg3c218a30e3930778med.jpg

c23f10e0bea60340med.jpg4280738d1b66a4d6med.jpg

3b6b7195362b1f61med.jpghttp://www.fotosik.pl/video/36314c1ee1ff8e1d.html

no wiec chyba tyle fotek wam styknie & krotki filmik video :gwizdanie:

p.s. czy mozna zgłosić furke do kalendarza na 2011r ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie :oklaski:

Felgi też będą super wyglądać, tylko jeszcze coś dołóż z czerni.

Szybki, grille, lampy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie :oklaski:

Felgi też będą super wyglądać, tylko jeszcze coś dołóż z czerni.

Szybki, grille, lampy :kox:

dzieki Artur co do czerni: grille nie bardzo beda mi pasowac , mam pakiet chrom naokolo szyb, nie chce zeby to sie gryzło, co do sciemy lekkiej - to bedzie, co do lamp to tylko bixy black - moze w niedalekiej przyszłosci tez bedą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie :oklaski:

Felgi też będą super wyglądać, tylko jeszcze coś dołóż z czerni.

Szybki, grille, lampy :kox:

dzieki Artur co do czerni: grille nie bardzo beda mi pasowac , mam pakiet chrom naokolo szyb, nie chce zeby to sie gryzło, co do sciemy lekkiej - to bedzie, co do lamp to tylko bixy black - moze w niedalekiej przyszłosci tez bedą.

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże! Po prostu ideał! :) No teraz lepsze zdjęcia to widać, że ta fela super pasuje! Musimy się jakoś spiknąć, w lipcu będę w PL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach widać że felgi pasują super także zmieniam zdanie :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja muszę swoje zdanie sprostować :wink4: Nie jest źle z tymi felami :cool1: Efekt końcowy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele uniqat :kox: na żywo są :kox::naughty::kox::evil: przyjdzie ściema to będzie wtedy :good:

dzieki za opinie , do wieczora,pozdro4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Cie nie pie.... ależ piękny sedanik :good: :good: :good: :good: :good:

szkoda tylko że listwy na drzwiach masz srebrne nie czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...