Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Co zrobić żeby działały wszystkie głośniki ?


bulimar

Rekomendowane odpowiedzi

witam.a u mnie ktoś podprowadzil wzmaka z mojego kombiaka.planuje kupic caly drugi zestaw bez radia bo radio jest i podlaczyc wsio od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się dołączam do pytania!

Mam podobną sytuacje.

Z salonu audi wyszło z radiem blaupunkt(nie audi)

Teraz chciałem podłączyć audi Symphony 2, ale brakuje mi dwóch kostek(mam tylko ISO)

W radiu blaupunkt grają tylne głośniki, natomast w Symphony nie grają.

Czy muszę dokupować ten subwoofer ori, żeby działało wszystko?

Na pewno muszę kupić emulator CAN, ale co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada kup Alpine, Kenwood lub Clarion lepiej na tym wyjdziesz.

Dziwnie u was, u nas wszyscy ori wywalaja bo badziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z tematu. Moje audi wyjechalo prawdopodobnie z salonu bez oryginalnego radia. Poprzedni wlasciciel założył oryginalne radio audi concert , w aucie nie ma pociągnietego cana (kostki miniiso do radia również), przez co jak sądze nie działają mi tylne głosniki ( z tego co sprawdzałem nie autko nie ma wzmacniacza i suba ) pomimo tego ze oryginalna kostka iso z glosników ma podłączone 8 kabli. W kostce zasilania natomiast jest masa,plus i jeszcze jakis dodatkowy bodajze szaro niebieski cienszy kabel. Mam radio sony cdx 828 i po jego podlaczeniu tylne glosniki również nie dzialają.Czy jest możliwe zeby tylne glosniki były padnięte czy jest to wina instalacji (pomimo braku wzmacniacza) ? W jaki sposób można rozwiązać ten problem żeby grały tylne głośniki na radiu sony?? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z tematu. Moje audi wyjechalo prawdopodobnie z salonu bez oryginalnego radia. Poprzedni wlasciciel założył oryginalne radio audi concert , w aucie nie ma pociągnietego cana (kostki miniiso do radia również), przez co jak sądze nie działają mi tylne głosniki ( z tego co sprawdzałem nie autko nie ma wzmacniacza i suba ) pomimo tego ze oryginalna kostka iso z glosników ma podłączone 8 kabli. W kostce zasilania natomiast jest masa,plus i jeszcze jakis dodatkowy bodajze szaro niebieski cienszy kabel. Mam radio sony cdx 828 i po jego podlaczeniu tylne glosniki również nie dzialają.Czy jest możliwe zeby tylne glosniki były padnięte czy jest to wina instalacji (pomimo braku wzmacniacza) ? W jaki sposób można rozwiązać ten problem żeby grały tylne głośniki na radiu sony?? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z tematu. Moje audi wyjechalo prawdopodobnie z salonu bez oryginalnego radia. Poprzedni wlasciciel założył oryginalne radio audi concert , w aucie nie ma pociągnietego cana (kostki miniiso do radia również), przez co jak sądze nie działają mi tylne głosniki ( z tego co sprawdzałem nie autko nie ma wzmacniacza i suba ) pomimo tego ze oryginalna kostka iso z glosników ma podłączone 8 kabli. W kostce zasilania natomiast jest masa,plus i jeszcze jakis dodatkowy bodajze szaro niebieski cienszy kabel. Mam radio sony cdx 828 i po jego podlaczeniu tylne glosniki również nie dzialają.Czy jest możliwe zeby tylne glosniki były padnięte czy jest to wina instalacji (pomimo braku wzmacniacza) ? W jaki sposób można rozwiązać ten problem żeby grały tylne głośniki na radiu sony?? Proszę o pomoc.

w moim avant b6 jest w bagażniku sub ze wzmakiem, tylne głośniki w drzwiach i przód. Na alledrogo właśnie kupiłem specjalny moduł który uruchomi tylne głośniki wraz z sub i wzmacniaczem. Ori radyjko zasila tylko przód a na tył do wzmaka wychodzi tylko sygnał, więc to normalne że nie działa, ale skoro piszesz że u Ciebie nie ma suba i wzmaka to nie wiem kurka (jesteś pewien że nie masz?). Jak mi przyjdzie moduł, to podczas podłączania porobię foty i wrzucę małą instrukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam szybkie pytanko podlaczylem tylne glosniki i wzmaczniacz, nie bose. ale ori i chce sie upewnic jaka jest polaryzacja glosnikow z tylu bo niemam do nich oryginalnych kostek mam przewody prawy (brazowo czarny i czerwono zielony) lewy (brazowo zolty i czerwono zolty) brazowe to (+) ale jak je wpiac w glosnik teraz mam wpiete {{{{{(-)(+)}}}}} glosnik cewka do dolu. sorka ze bez zdjec ale juz poskladalem wstepnie. a koleczki w dzrzwiach niesa wielo razowe. licze na szybko odpowiedz i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , nie będę zakałdał tematu , a mam szybkie pytanie jakie radio oryginalne kupić trzeba żeby grały też głośniki z tyłu , kupiłem samochód z Audi Concert 2 na CD działał tylko przód , ponieważ było to pod CAN a u mnie jest jeszcze stara instalacja bez CAN nie działało podświetlenie itp wyjąłem i zobaczyłem że mam fabrycznie podłączone tylne głośniki w brązowej kostce , podłączyłem jakieś CD sony i tył ładnie gra tak samo jak przód . Szukałem trochę po allegro ale wszystkie radia concert czy chorus CD/kaseta ma tylko na przód, a głośniki tył zasilania brak . Nie mam teraz zamiaru wymieniać głośników na aktywne , Subufera i wzmacniacza nie zauważyłem żebym miał

Edytowane przez wujo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...