Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kujawski i oranżada

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
i można tak jeździc :D

Tylko jak dlugo :lol::question:

Zdziwiłbyś się jak bardzo długo

Opublikowano
i można tak jeździc :D

Tylko jak dlugo :lol::question:

100tys. w mersedesie 2500D czy jakoś tak, byłoby więcej gdyby nie kolizja, nie wiem co teraz leje, te kilometry robi głównie na trasie dom-bar-sklep-miasto ;)

No i jeździ na 'loty' itp gołębi ;p

100tys to dane sprzed jakiegoś pół roku, teraz auto sporo stało ale znowu jeździ ;)

W sumie to ten sąsiad zainteresował mojego ojca TDi ;) Nie chodzi o lanie od razu OR czy coś , i tak taniej i żwawiej od benzyny :P

Opublikowano
  • Autor

Osobiscie nie leje tego g**** i nie polecam nikomu u mnie na zachodzie nawet tego nie leja do ciagnikow a co dopiero do osobowek :twisted:

Opublikowano

ja do swojej nie raz wleje ale nie cały czas (lepszy opał niz odbarwiona ropa)

Opublikowano
na zachodzie nawet tego nie leja do ciagnikow

Bo na zachodzie maja dopłaty do paliwa

Opublikowano
  • Autor
ja do swojej nie raz wleje ale nie cały czas

Powodzenia zycze :wink::lol:

Opublikowano

stare przysłowie mojego znajomego :

" lepiej lać pewny opał niż niepewną ropę " :exclaim: :lol:

Opublikowano
  • Autor
lepiej lać pewny opał

Opal zawsze pewny bedzie :rotfl:

Opublikowano
Opal zawsze pewny bedzie

uwiemi nie zawsze opał będzie pewny, tak samo jak ropa załatwiona od znajomego znajomego ...

moje ciągniki (2 sztuki) 10 lat jeżdżą na opale (od noweg) i w żadnym nie robiłem ani pompy ani wtryskiwaczy a teraz od 3 lat jeździ kolejny i to y silnikiem na common railu i też żyje i żyć będzie ale ja do nich leję pewny opał od wójka który ma stację paliw (on zaopatruje się w Orlenie)

no ale do aut to już leję tylko i wyłącznie ON

Opublikowano
  • Autor
no ale do aut to już leję tylko i wyłącznie ON

No ja mam nadzieje , jakbym kiedys widzial ze ktos leje do Audi opal to odrazu :bicz:

Opublikowano

Szewczenko7, jestes w dosc sporym bledzie, ale sam nie wiem jakie podac Ci argumenty zebys zmienil zdanie ;)

Oranzadka jest ok, kujawski tymbardziej (dokladnie chodzi mi o biokomponenty) PD'ek ma po rzepaku wiecej sily i ochoty do pociskania

Opublikowano

moja A4 w niemczech chodziła na bio dieslu jak jąkupiłem to leciutko zalatywało fryteczkami... :lol:

Opublikowano

alvaroalvaro78, moja tez do niedawna jezdzila tylko na BioDieslu (chwilowo nie produkuja, bo im sie buraki skonczyly :rotfl: ) i nic nie zalatywalo :twisted:

Opublikowano
moja A4 w niemczech chodziła na bio dieslu jak jąkupiłem to leciutko zalatywało fryteczkami...
u mnie tak samo
Opublikowano
  • Autor

Ja tam poki co nie planuje lac specyfikow , poza tym trzymam sie tego co fabryka nakazala lac a ze mam tania ropke to po co komibinejszyn :twisted: :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.