Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kujawski i oranżada


Szewczenko7

Rekomendowane odpowiedzi

i można tak jeździc :D

Tylko jak dlugo :lol::question:

100tys. w mersedesie 2500D czy jakoś tak, byłoby więcej gdyby nie kolizja, nie wiem co teraz leje, te kilometry robi głównie na trasie dom-bar-sklep-miasto ;)

No i jeździ na 'loty' itp gołębi ;p

100tys to dane sprzed jakiegoś pół roku, teraz auto sporo stało ale znowu jeździ ;)

W sumie to ten sąsiad zainteresował mojego ojca TDi ;) Nie chodzi o lanie od razu OR czy coś , i tak taniej i żwawiej od benzyny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie leje tego g**** i nie polecam nikomu u mnie na zachodzie nawet tego nie leja do ciagnikow a co dopiero do osobowek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare przysłowie mojego znajomego :

" lepiej lać pewny opał niż niepewną ropę " :exclaim: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opal zawsze pewny bedzie

uwiemi nie zawsze opał będzie pewny, tak samo jak ropa załatwiona od znajomego znajomego ...

moje ciągniki (2 sztuki) 10 lat jeżdżą na opale (od noweg) i w żadnym nie robiłem ani pompy ani wtryskiwaczy a teraz od 3 lat jeździ kolejny i to y silnikiem na common railu i też żyje i żyć będzie ale ja do nich leję pewny opał od wójka który ma stację paliw (on zaopatruje się w Orlenie)

no ale do aut to już leję tylko i wyłącznie ON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale do aut to już leję tylko i wyłącznie ON

No ja mam nadzieje , jakbym kiedys widzial ze ktos leje do Audi opal to odrazu :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7, jestes w dosc sporym bledzie, ale sam nie wiem jakie podac Ci argumenty zebys zmienil zdanie ;)

Oranzadka jest ok, kujawski tymbardziej (dokladnie chodzi mi o biokomponenty) PD'ek ma po rzepaku wiecej sily i ochoty do pociskania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja A4 w niemczech chodziła na bio dieslu jak jąkupiłem to leciutko zalatywało fryteczkami... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poki co nie planuje lac specyfikow , poza tym trzymam sie tego co fabryka nakazala lac a ze mam tania ropke to po co komibinejszyn :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...