Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 Sedan


transporter735

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany w mojej A4:

- originalne xenony z S4

- pomalowane zaciski hamulcowe na czerwono

- zmiana końcówki wydechu

- podświetlana gałka zmiany biegów

- aluminiowe ringi na zegary

- alusy z modelu B6

- kompletna skórzana tapicera + podłokietnik (originał z 1.8 T sport)

- subwofeer Vibe Slr 10 + Amplifiers Vibe

- Alpine Mp3

To by było na tyle co zmieniłem w swojej A4 . Jestem zdania że co za dużo to niezdrowo więc pozmieniałem moją srebrną panią bez żadnych szaleństw. Jest to tak ładny model audi że nie jest istotne co sie do niej założy ale jak długo utrzyma sie ją w perfekcyjnej kondycji i stanie technicznym. Pozdrawiam wszystkich miłosników Audi i czekam na opinie na temat mojej A4 :hi:23052009004855x641.jpg23052009005855x641.jpg23052009006855x641.jpg23052009007855x641.jpg23052009008855x641.jpg23052009009855x641.jpg23052009011855x641.jpg23052009012855x641.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż audiczka miodzio jedyny słuszny kolor srebrny :tongue4:

bardzo ładna skóra w środku w rzadko spotykanym kolorze.... ogólnie srodek nizle wyniziany :decayed:

zmiany napewno na zdrowie wyszły nie przesadziłes ani troche i dobrze bo czasem co za duzo to niezdrowo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne opinie :hi: miło jest usłyszeć że wysiłek nie poszedł na darmo. Co do felg to myślałem o 17 ale myśle że te 16 od B6 nie wyglądają najgorzej , a przede wszystkim cenie sobie komfort podczas jazdy :> I przynajmniej mam pewność że są ori (może tylko je odświerze żeby pozbyć sie drobnych zadrapań i odprysków lakieru) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna A4 pierwsza klasa :cool1:

Skórka jak się patrzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za sugestie ale jak wczesniej pisałem nie jestem zwolennikiem podskakiwania na siedzeniu z powodu niskiego zawieszenia i zastanawiania sie czy nie zostawie wydechu na jakimś ograniczniku predkości na osiedlu. :rolleyes: Jak dla mnie wystarczy w sam raz modyfikacji :hi:Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie dobrze gadasz mam podobny tok myslenia wiadomo ze nie można mieć wszystkiego albo komfort albo lans ale szczerze mówiąc można poprawić wygląd autka nie rezygnując z komfortu....

wychodze z założenia ze samochód jest do jazdy a nie do podziwiania go w garazu wiec każdy musi znaleść swój kompromis :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...