Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Jak zdjąć cały tunel ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam szalony pomysł :kox: też mam problem z panelem na drzwiach kierowcy i pasażera - a moze potraktować jakimś sprayem do czyszczenia karoserii i ladnie wytrzec? :evil: mam obawy czy nie zrobie kompletnej wioski :polew:

Koszt nowego to 30kilka zlotych w aso.Po co sie bawic??

Opublikowano

a to zmienia postać rzeczy :) dzisiaj zamawiam :) i podam dokladna cene :)

Opublikowano

a to zmienia postać rzeczy :) dzisiaj zamawiam :) i podam dokladna cene :)

Ewentualnie tu mozesz kupic: http://allegro.pl/item705450828_uchwyt_zamykania_drzwi_audi_a4_02r07r_warto.html

Ja od nich kupowalem i uchwyt jest w 100% oryginalny. Jak potrzebujesz na 2 lub 4 szyby to zadzwon do nich.

Opublikowano

a to zmienia postać rzeczy :) dzisiaj zamawiam :) i podam dokladna cene :)

Ewentualnie tu mozesz kupic: http://allegro.pl/item705450828_uchwyt_zamykania_drzwi_audi_a4_02r07r_warto.html

Ja od nich kupowalem i uchwyt jest w 100% oryginalny. Jak potrzebujesz na 2 lub 4 szyby to zadzwon do nich.

A po co jak w Aso jest taniej?? :gwizdanie:
Opublikowano

a to zmienia postać rzeczy :) dzisiaj zamawiam :) i podam dokladna cene :)

Ewentualnie tu mozesz kupic: http://allegro.pl/item705450828_uchwyt_zamykania_drzwi_audi_a4_02r07r_warto.html

Ja od nich kupowalem i uchwyt jest w 100% oryginalny. Jak potrzebujesz na 2 lub 4 szyby to zadzwon do nich.

A po co jak w Aso jest taniej?? :gwizdanie:

a ile w ASO kosztuje?

Opublikowano

Jest 3 posty wyzej napisane :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jesli faktycznie za takie pieniadze mozna kupic w ASO to nie ma sensu z allegro. Ja osobiscie nie sprawdzalem ile to kosztuje, tylko kupilem od tego kolesia z allegro i wymienilem, ale to bylo z rok temu. Jak ktos bedzie mial potwierdzona cene z ASO to prosze o wrzucenie i ewentualnie cene raczki prawych drzwi :)

Opublikowano

JA wymienialem z pol roku temu tyle,ze wersja tylko z elek szyb z przodu i placilem cos kolo 35zl w aso.

Opublikowano

kto może podać numery tych elementów panelu na drzwiach kierowcy i pasażera. Też mam je mocno podrapane i z przyjemnością zamówię nowe w ASO.

a drugi wątek jest taki żę też mam podrapaną tą gumę z tunelu środkowego Tylko że tunel mam ciemno czary a wyciera się na czarny. Jak by to wyglądało jakbym starł tą całą gumę z niego? Kokpit ciemno szary a tunel czarny Ktoś z Was ma zdjęcie tunelu już po ściągnięciu gumy

Opublikowano

kto może podać numery tych elementów panelu na drzwiach kierowcy i pasażera. Też mam je mocno podrapane i z przyjemnością zamówię nowe w ASO.

a drugi wątek jest taki żę też mam podrapaną tą gumę z tunelu środkowego Tylko że tunel mam ciemno czary a wyciera się na czarny. Jak by to wyglądało jakbym starł tą całą gumę z niego? Kokpit ciemno szary a tunel czarny Ktoś z Was ma zdjęcie tunelu już po ściągnięciu gumy

W Aso poradza sobie z zamowieniem,bez znajomosci uprzednio nr czesci.

Wymiana tuneli Cie czeka.Nic nie poradzisz.JA juz jestem po.Cena 420zl :wallbash:

Opublikowano

Jak już pisałem wcześniej u mnie się ta środkowa półka wytarła na trochę ciemniejszy szary (ale ja mam B5 z 2000r.) niż był więc zostawiłem bo wygląda nieźle (przynajmniej dużo lepiej niż podrapana). W B5 (nie wiem jak w B6) napewno można wymienić tylko tą półkę pod śmietniczką więc na pewno powinna być tańsza niż cały tunel.

Tak na marginesie to muszę przyznać, że jakość wykończenia 80-tek B3 czy B4 była o wiele lepsza, nie było tam w każdym razie żadnych plastikowych elementów powlekanych jakąś gumą, która schodzi a poza tym było dużo mniej elementów tak mało odpornych na zarysowania.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.