Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moje wyrezane 17-stki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) :hi:serdecznie na początek moich modyFikacji poszły koła z 15 na 17 stki zostały zrobione na zamówienie na początek bedzie zdjęcie felg przed przeróbką :>

fc8e1cbf2ff06aa2med.jpg

dalej już po modyfikacji to znaczy polerka i środki czarną perłą :naughty:

0f249d778cd315aemed.jpg

następne zdjecia to już sesją :kox::rolleyes:

02e87f5949c3ea4fmed.jpg

aeef56bc0b58759dmed.jpg

89c5cea285326e1emed.jpg

7e2f572899ca2566med.jpg

8640f63af2423fe0med.jpg

b377eb1b0516882bmed.jpg

7e2f572899ca2566med.jpg

Tu troche poleciałem po całości :naughty:

cea63f66a89553famed.jpg

8d314ee268035f5emed.jpg

Napewno w lipcu bedą ściemnione szybki ale lekko , pod koniec czerwca przegląd to po przeglądzie sobie zrobie aha no i chyba gleba

CO SADZICIE :decayed:

CZEKAM NA OPINIE TYLKO BEZ PRZESADY

aha jak ktoś chce namiary na gościa co robił te felgi to moge podać jest z BYDGOSZCZY :hi:

Opublikowano

nie wiem jak innym... ale mi to co zrobiles z tymi felgami sie nie podoba... :disgust: :disgust: Polerując je i sciemniajac srodki wzorowales sie na MAM8 ??

Opublikowano

Najlepiej wyszedł na dwóch ostatnich zdjęciach :polew:

Opublikowano

no fakt ta felga w oryginale lepiej wygląda, ale jak tobie sie podoba to OK

Opublikowano

aeef56bc0b58759dmed7082.jpg

ja chciałem zapytać o te schody :cool1:

...co autor miał na myśli :chytry:

Opublikowano

aeef56bc0b58759dmed7082.jpg

ja chciałem zapytać o te schody :cool1:

...co autor miał na myśli :chytry:

schody rzeczywiście :mysli:

odnośnie felg,ładnie wyglądają :good:

Opublikowano

Według mnie efekt jest ... żaden. Powiedziałbym wręcz, że te felgi straciły swój urok.

Taka kombinacja kolorystyczna jak najbardziej pasuje do MAM8, ale do tych felg już chyba nie.

Sorry... Ale to tylko moje zdanie. Gusta są różne jak wiadomo ...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witaj,

mnie sie podoba... :cool1:

ale PAMIETAJ ze najwazniejsze by AUTKO sie Tobie podobało !! !! !!

Ps.schody no coz tutaj pisac :polew:

Opublikowano

Hmm...

I ja dodam swoje 5 groszy na minus jednak. Jak napisali przedmówcy. Te fele mają swój urok w oryginale, który właśnie straciły.

Mi sie nie podoba.

Tobie jednak graty za chęć i wykonanie :good:

Jak Ci sie podoba, to jest OK.

PS. Stairway To Heaven ??? :mysli:

Opublikowano

według mnie 17'' to stanowczo za mało, w B5 17'' to wsam raz, do B6 ja bym wybrał minimum 18, a najlepiej 19 bo tam koło ma sporo miejsca

odnośnie malowania, nic nadzwyczajnego, gdyby były większe to może efekt byłby lepszy

ale plus za silnik :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.