Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Nie działa regulacja odcinka lędźwiowego


Bartek85

Rekomendowane odpowiedzi

Pany mam problem. nie działa mi ta regulacja. wiem że się mało tego używa, ale strasznie mnie wku...a jak coś nie działa. bardzo rzadko tego używałem więc nie wiem jak to się stało. jak to sprawdzić co tam się dzieje? ma ktoś może taki problem? dodam jeszcze że wczoraj działało tylko góra-dół a dzisiaj już nic nie działa :wallbash: może to kostki albo ten joystic? a może te jednostki napędowe? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam problem. nie działa mi ta regulacja. wiem że się mało tego używa, ale strasznie mnie wku...a jak coś nie działa. bardzo rzadko tego używałem więc nie wiem jak to się stało. jak to sprawdzić co tam się dzieje? ma ktoś może taki problem? dodam jeszcze że wczoraj działało tylko góra-dół a dzisiaj już nic nie działa :wallbash: może to kostki albo ten joystic? a może te jednostki napędowe? :shocked:

najszybciej sprawdzić czy się np kostka nie poluzowała ... jak nie to to spr dzojstyka ;) z jednej strony tylko nie działa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. z jednej. z mojej strony. u pasażera wszystko git. a jak sprawdzić ten joystick?

nie wiem jak jest zbudowany ale jak wrócę do domu to sprawdzę czy jest jakaś opcja możliwa żeby podpiąć ten od pasażera i sprawdzić czy działa ;) tak koło 17 powinienem być w domu[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 11:57_________________________________________________szkoda że we wtorek nie było Cie na spocie to byśmy powalczyli :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. z jednej. z mojej strony. u pasażera wszystko git. a jak sprawdzić ten joystick?

nie wiem jak jest zbudowany ale jak wrócę do domu to sprawdzę czy jest jakaś opcja możliwa żeby podpiąć ten od pasażera i sprawdzić czy działa ;) tak koło 17 powinienem być w domu[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 11:57_________________________________________________szkoda że we wtorek nie było Cie na spocie to byśmy powalczyli :gwizdanie: :gwizdanie:

fajnie. dzięki wielkie. a propos spota. byłem na spotach kilka razy jak jeszcze były w forcie wola. teraz mi trochę godzina nie odpowiada. najfajniej by było jakby spoty były w weekend :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypnij zaslepke siedzenia i bedziesz wszystko wiedzial. duzo można gdybać co sie stało - sprawdz to co najprostrze. ja bym stawial na cięgno lub pęknięcie linki. slyszysz silnik jak przyciskasz sterownik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączałeś kompa ?

a coś wyjdzie na vagu?? :mysli:

wypnij zaslepke siedzenia i bedziesz wszystko wiedzial. duzo można gdybać co sie stało - sprawdz to co najprostrze. ja bym stawial na cięgno lub pęknięcie linki. slyszysz silnik jak przyciskasz sterownik ??

jaką zaślepkę? nie słychać silniczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką zaślepkę? nie słychać silniczka.

kredowi zapewne chodziło o tylną obudowe fotela. zdejmiesz plastikową osłonę,to bedziesz mial dostęp do cięgien i zobaczysz,co nie działa,ewentualnie sie przerwało.

Tylko uważaj na uchwyty,zebyś sobie nie połamał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwazaj z gory w 3 miejscach potem zdejmij oslone do gory. jak zdejmiesz wszytko bedziesz mial widoczne. sprobuj wtedy pomanewrowac dzekiem jak to nic nie pomoze sprawdz polaczenie pod siedzeniem

-sprawdzales moze bezpieczniki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzałem bezpieczników, ale jakby walnął to chyba oba fotele by nie działały? czy może się mylę?[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 13:00_________________________________________________panowie. który bezpecznik jest odpowiedzialny za to sterowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzałem bezpieczników, ale jakby walnął to chyba oba fotele by nie działały? czy może się mylę?[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 13:00_________________________________________________panowie. który bezpecznik jest odpowiedzialny za to sterowanie?

sprawdź po prostu wszystkie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź po prostu wszystkie ;)

ale żeś teraz palnął :chytry:

czemu? od razu sprawdzisz wszystkie jak nie umiesz czytać z plastyku...

a Ty umiesz czytać po niemiecku cwaniaczku ??? :bicz:

jak masz dawać takie rady to nie zabieraj głosu bardzo Cię proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź po prostu wszystkie ;)

ale żeś teraz palnął :chytry:

czemu? od razu sprawdzisz wszystkie jak nie umiesz czytać z plastyku...

a Ty umiesz czytać po niemiecku cwaniaczku ??? :bicz:

jak masz dawać takie rady to nie zabieraj głosu bardzo Cię proszę

w przeciwieństwie do Ciebie umiem czytać i umiem szukać

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_rozpiska_bezpiecznikow-t59375.0.html

mogę się nie udzielać jak zaczniesz szukać ... i wydaje mi się że jak się nie umie ani tego ani tego a ma się sprawdzić bezpieczniki to nie jest filozofią sprawdzenie wszystkich... ale tak łatwiej poczekać na gotową odpowiedź ... EOT![br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 18:47_________________________________________________a tak naprawdę starałem się pomóc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź mnie nie wkur....aj!!! :ranting1: tą rozpiskę już dawno sprawdziłem. tylko znajdz tam bezpiecznik odpowiedzialny za sterowanie lędzwiami. chyba się za bardzo wczułes w to forum, że takie rady udzielasz. ja używam szukajki, a jak nie mam nic sensownego do powiedzenia w temacie to po prostu się nie udzielam. i Tobie też tak radzę. nara gburze :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź mnie nie wkur....aj!!! :ranting1: tą rozpiskę już dawno sprawdziłem. tylko znajdz tam bezpiecznik odpowiedzialny za sterowanie lędzwiami. chyba się za bardzo wczułes w to forum, że takie rady udzielasz. ja używasz szukajki, a jak nie mam nic sensownego do powiedzenia w temacie to po prostu się nie udzielam. i Tobie też tak radzę. nara gburze :kwasny:

oho kolega ma chyba zły dzień... w ramach rozluźnienia mogę Ci pożyczyć mój stary fotel z lędźwiami albo jakąś część od niego żebyś mógł sobie posprawdzać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho kolega ma chyba zły dzień... w ramach rozluźnienia mogę Ci pożyczyć mój stary fotel z lędźwiami albo jakąś część od niego żebyś mógł sobie posprawdzać ...

spoko

pisałem seryjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...