Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Dokładka a'la s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, orientuje się ktoś czy można dostać dokładkę do zderzaka a'la s-line? bo te od s-line'a to mało, że bardzo chodliwe to jeszcze trzeba kratki zmieniać :P

mam na myśli coś takiego:

http://allegro.pl/item646228191_nakladka_spoiler_rieger_do_audi_a4_b7_s_line_s4.html

tyle, że do B6.. no i trochę mniejszy ten pług by się przydał

Opublikowano

to aukcja i fura basiora z forum :gwizdanie:

Opublikowano

Szukaj na aukcjach, co jakiś czas się jakaś używka trafi. Możesz też kupić nówkę w jakimś niemieckim sklepie online ale taniej Ci wyjdzie skompletować ori :wink4:

Opublikowano

W tej cenie znajdziesz ori dokładkę sline , a nawet taniej , koszt kratek to ok 80 zł, najdroższy jest dolny gril środkowy ok 350 zł nowy a o używkę ciężko.

Opublikowano

W tej cenie znajdziesz ori dokładkę sline , a nawet taniej , koszt kratek to ok 80 zł, najdroższy jest dolny gril środkowy ok 350 zł nowy a o używkę ciężko.

No i chyba gora tez musi byc inna czy dokladka slina pasuje do normalnego zderzaka chyba nie z tego co slyszalem bo nie ma odpowiednich zaczepow i trzeba kombinowac :mysli:

Opublikowano

W tej cenie znajdziesz ori dokładkę sline , a nawet taniej , koszt kratek to ok 80 zł, najdroższy jest dolny gril środkowy ok 350 zł nowy a o używkę ciężko.

No i chyba gora tez musi byc inna czy dokladka slina pasuje do normalnego zderzaka chyba nie z tego co slyszalem bo nie ma odpowiednich zaczepow i trzeba kombinowac :mysli:

Górę standardową można przerobić. Poza tym góra S-line ma nitowane mocowanie do dokładki.

Jakby ktoś chciał górę S-line, to mam z dziurami na parktronik na wydaniu :)

Opublikowano

To tylko do B7 podchodzi :):hi:

Opublikowano

To tylko do B7 podchodzi :):hi:

To co na aukcji pokazano to tak, masz acje Mlody. Jeżeli chodzi o stanardową górna część zderzaka to aby dołożyć do niej dokładke s line = troszke rezania, ( naprawde nie wiele ) i z przodu siedzi piękna dokładka s line

Wszystko zostało napisane w tym temacie.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wszystko_o_pakietach_sline_s4-t22707.0.html

Opublikowano

To tylko do B7 podchodzi :):hi:

dokładnie

i tylko do nie s-line,dzwoniłem do gościa.

Opublikowano

To tylko do B7 podchodzi :):hi:

dokładnie

i tylko do nie s-line,dzwoniłem do gościa.

Taaa :mysli: to dokładka ba$ior-a z forum trzeba to sprawdzić :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.