Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Świecą się kontrolki, nie da się uruchomić silnika


perez_praszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z odpaleniem Audi :audi: A4 B5. Auto podczas deszczu stało pod blokiem, po ulewie wsiadłem w samochód odpaliłem i ruszyłem aby załatwic sprawe. Dojechałem na miejsce i auto nie chce odpalić a mianowice wszystkie kontrolki sie swieca, w aucie tak jak by rozrusznik nie kręcił! Pomocy !! Pomóżcie mi !! PS. NA poczatku niechciały mi włączyć się wycieraczki. Ale po czasie załapały . Co może być nie tak.!! :( :( :(:( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi do głowy przychodzi tylko kostka stacyjki, nie czujesz zmiany w przekręcaniu kluczyka wszystko ok ??

Próbowałeś "na popych" ? jeżeli by zapaliła to wtedy stacyjka, ewentualnie coś z rozrusznikeim ale z drugiej strony wspominałeś o wycieraczkach, tutaj by sie przypuszczenia zgadzały ponieważ jak przekręcasz na rozruch to kostka w stacyjce rozłącza wycieraczki wentylator i jeszcze tam coś ...

Pewnie sie w niej coś rozsypało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka stacyjki może :mysli:

może i tak być - spróbuj docisnąć kluczyk jak będziesz odpalał - wpychaj go po prostu przy odpalaniu - jak zapali to na pewno kostka - chyba że całkiem siadła to nic tylko wymiana w ciemno - sporo roboty ale koszt kostki znikomy, a na forum jest to opisane jak zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to OT ale co z tymi Audi dzieje :blink: ?? az tak jakos osprzetu sie obnizyła :wallbash: ?? myslalem takie problemy sa typowe dla starych Alfa Romeo i Fiatow

Jak sie przesiadłem z Audi 100 na A4 też się rozczarowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...