Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Co sadzicie o tych oponach ?


tomek25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam musze zmienic opony na nowe ale tansze. Na wieksze felgi na razie kasy nie ma co sadzicie o tych oponach ? http://www.allegro.pl/item646570229_tuning_letnie_sportowe_toyo_195_50r15_warszawa.html http://www.allegro.pl/item641841469_195_50r15_toyo_proxes_t1_r_okazja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena świetna,z tego co się orientuje Japończycy robią dobre oponki i myślę że można zaryzykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mam 65 profil na starych oponach ale tak mysle o 50 lub 55 troche to lepiej wyglada :) tylko nie wiem jak z tym sie jezdzi w a4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 profil mozna zaryzykowac a najlepiej felgi zmienic przynajmniej na 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mniejszy profil, to musisz wybrać poniższe rozmiary (szersze)

195/65R15 634,5 mm 0 mm 0 %

205/60R15 627 mm +7,5 mm 1,2 %

215/60R15 639 mm -4,5 mm -0,7 %

225/55R15 628,5 mm +6 mm 0,9 %

Inaczej to, jak pisał angelo, licznik będzie przekłamywał i samochód będzie wyglądał śmiesznie -> przy profilu 50 średnica koła zmniejszy się o prawie 6 cm !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 profil mozna zaryzykowac a najlepiej felgi zmienic przynajmniej na 16

Jeśli myślisz o 16 i profilu 55 to opona musi mieć szerokość 205. Ja ma u siebie oryginały w tym rozmiarze i jest to najbardziej zbliżony obwód opony do 195/65/15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 profil mozna zaryzykowac a najlepiej felgi zmienic przynajmniej na 16

Jeśli myślisz o 16 i profilu 55 to opona musi mieć szerokość 205. Ja ma u siebie oryginały w tym rozmiarze i jest to najbardziej zbliżony obwód opony do 195/65/15.

popieram

a już parę razy słyszałem że TOYO to za***iste opony znajomi mają i nie narzekają a cena jest dobra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyo T1-R to naprawdę świetne opony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno mnie zastanawia...? czy te opony w tej cenie dorównują markowym oponom? bo ja zawsze inwestuję w markowe-nie ukrywam że muszę wydawać dużo kasy,ale jestem bardzo zadowolony!!!ale jak czytam wasze opinie że opony za 100 coś zł.są super..to zastanawiam się czy czasem nie wyrzucam kasę w błoto...? ale myślę że raczej lepiej zainwestować w markowe..np.Dunlop...:) jak myślicie...? pozdro... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno mnie zastanawia...? czy te opony w tej cenie dorównują markowym oponom? bo ja zawsze inwestuję w markowe-nie ukrywam że muszę wydawać dużo kasy,ale jestem bardzo zadowolony!!!ale jak czytam wasze opinie że opony za 100 coś zł.są super..to zastanawiam się czy czasem nie wyrzucam kasę w błoto...? ale myślę że raczej lepiej zainwestować w markowe..np.Dunlop...:) jak myślicie...? pozdro... :hi:

Brak mi słów :shocked: Toyo to jedna z najlepszych firm na świecie robiących opony. A cena jest taka bo w końcu są one na 15". Jeżeli to jest za mało to ile w takim razie zapłaciłbyś za opony na 18" czy 19" ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre oponki. A cena promocyjna ponieważ w tym rozmiarze mało ludzi kupuje taki rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3dni temu wymienialem opony na nowe ze wzgledu ze poprzednie mimo ze wygladaly na zdrowe, bierznik 5mm to droga hamowania i wlasciwosci jezdne nie spelnialy moich standardow. Byly to jakies japonczyki, teraz jest Dunlop i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...