Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skóra na Maske Do A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Taki "kondon" do B5 kosztuje 45euro

Za darmo bym go nie chcial , doplacil bym jeszcze jak bym go mial zeby mi sciagneli :mrgreen:

Opublikowano

Taki świński ryj :) Paskuda.. Psuje caly urok A4

[ Dodano: 2006-06-04, 13:12 ]

Do japońców pewnie są tańsze te "kondony" .. Europejski rozmiar.. i już cena idzie w góre ;-)

Opublikowano

Wżyciu bym czegoś takiego nie założył

:razz:

Opublikowano

Szkoda ze moj kumpel sprzedal juz ta A4 B6 z kondomem...nie mam skad wziac fotek, a wygladala b.ladnie

Opublikowano

fuuuuuuuuuuu. Musieli by mi smiercia grozic zebym to zalozyl....

Opublikowano

A ja może sobie na zime kupię-znalazłem na którejś ze stronek z USA taką skórkę z oryginału Audi i buła bardzo ładnie spasowana i wykrojona.

Mi się to nawet podoba.

Opublikowano
A ja może sobie na zime kupię-znalazłem na którejś ze stronek z USA taką skórkę z oryginału Audi i buła bardzo ładnie spasowana i wykrojona.

Mi się to nawet podoba.

Taka skóra to mi przypomina Stara co kiedyś jak byłem mały piwo Karlik przywoził do sklepu Super Sam :mrgreen:

Opublikowano
A ja może sobie na zime kupię-znalazłem na którejś ze stronek z USA taką skórkę z oryginału Audi i buła bardzo ładnie spasowana i wykrojona.

Mi się to nawet podoba.

Taka skóra to mi przypomina Stara co kiedyś jak byłem mały piwo Karlik przywoził do sklepu Super Sam :mrgreen:

Hehe, fakt - i ja te czasy pamiętam :P

Opublikowano
Stara co kiedyś jak byłem mały piwo Karlik przywoził do sklepu Super Sam

Czasem tez nyski i żuki zakrywali zeby dobrze paliły :mrgreen:

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
Opublikowano

to cos to ""BRA"" ja takie coś woziłem jak miałem VW POLO na trasach.

Bardzo fajna sprawa.Zero odprysków na masce.

A co do wyglądu to kwestia gustu na polo nawet to wyglądało na A4 nie widziałem wiec nie ocenie.

Jak ktoś chce to mam namiary do kolesia który szyje ""BRA"" ale to piszcie na priv.[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 14:11_________________________________________________http://www.allegro.pl/item745045754_bra_oslona_na_maske_fotki_zajrzyj.html

Opublikowano

Żeś Pan kotleta odgrzał :decayed:

Opublikowano

Ten silikonowy pokrowiec nawet nie glupi i dyskretny ale ten skorkowaniec to wyglada jak napletek slonia po starciu z A4 ktore przejechalo mu miedzy nogami zrywajac nieszczesnika :polew::kox::wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.