Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a pewny jestes ze to czysczenie suszarki jest zrobione dokladnie ..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
a pewny jestes ze to czysczenie suszarki jest zrobione dokladnie ..

Tego nie wiem. Firma z wyglądu i rozmowy z właścicielem raczek OK. Kumpel robił u nich suszare z audi TT i nie narzeka. Firma TEDMETAL z Wrocławia.[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:24_________________________________________________Witam :hi: Mam wreszcie full wersje Vaga ale na laptopie od szwagra narazie. Nad swoim lapkiem nadal pracuje ale nie jest łatwo, ciągle wynikają jakieś problemy bo ma Vistę, to Win XP nie mogłem zainstalować to wreszcie jak go mam to znowu full wersji na Vagu zrobic nie moge. Ale ja w innej sprawie. Mam pytanie. Robiłem dzisiaj logi BS i nie wiem czemu nie moge zrobić grupy 011, inne poszły bez problemu. Wywala jakiś komunikat na czerwono i nic nie da się dalej zrobić. Może ja robie coś nie tak? Może mi ktoś podać krok po kroku jak to wykonać

Opublikowano

Twoj sterownik nie obsluguje logowania tej grupy w trybie "Basic Settings"...

Opublikowano
  • Autor

Czyli co mam zrobić? Jeśli oczywiście się da.

Opublikowano

Twoj sterownik nie obsluguje logowania tej grupy w trybie "Basic Settings"...

dlaczego nie obsługuje??? ja mam identyczny motor i loguje wszystkie grupy... montowali różne sterowniki?

Czyli co mam zrobić? Jeśli oczywiście się da.

dawaj nowe logi szczególnie te 1 i 5 próbę dynamicznych 011

Opublikowano
  • Autor

Jutro lub we wtorek bedę je miał

Opublikowano

Twoj sterownik nie obsluguje logowania tej grupy w trybie "Basic Settings"...

dokladnie sterowniki na ktorych nie da sie logowac bs skonczyły sie w lipcu 1996 r wszystko powinno sie dac logowac
Opublikowano

Twoj sterownik nie obsluguje logowania tej grupy w trybie "Basic Settings"...

dokladnie sterowniki na ktorych nie da sie logowach bs skonczyły sie w lipcu 1996 r wszystko po powinno sie dac logowac

chyba ze wlozyli stary sterownik ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Witam :hi: Mam wreszcie logi o ktore prosiliscie.

Logo BS bez grypy 011 bo tej jak juz wczesniej wspomnialem nie moge zrobic :(

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5eb266a2e2ecdb7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35fa47385ca51ffb.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ce9c343e124f0b2.html

Logi dynamiczne grupy 011 zrobione pięć razy tak jak mi radziliście. Podaje pierwszy i ostatni.

1.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d54b609b39f94d1d.html

2.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f913883d8edc8a25.html

Jeśli jeszcze jakieś potrzebujecie do wyroku co z tą moją turbałką to prosze pisać. Mam zrobione wszystkie. Pozdrawiam.

Opublikowano

widac ze turbina sie przeczyszcza ... :naughty:

zacznij jezdzic jak meszczyzna a nie bedzie trzeba wywalac turbo na stól ...

Opublikowano
  • Autor

Czyli cegła na gaz i jazda? :)

Opublikowano

003, 004 za małe popraw zeby dało sie cos zobaczyc chyba ze ty widzisz , i jeszcze pokaż 008 010 bo cos słabo ta turbinka pompuje od 2200 do 3100 obrotow

Opublikowano

dynamiczne ok ..

bs-y mi sie nie otwieraja ...

Opublikowano
  • Autor
bs-y mi sie nie otwieraja ...

Dziwne. Ja wchodze i jest ok tylko powiekrzyć musze.

Opublikowano

to nie sa bs tylko zwykle statyczne ,

Opublikowano
  • Autor
to nie sa bs tylko zwykle statyczne ,

To ja już nic z tego nie rozumiem :no: Robiłem je tak samo jak grupę 000 wchodząc w Vag-u w bs która przed pełną wersją była niedostępna.

Opublikowano

cos pomieszles , spróbuj ponownie albo zapisaly ci sie pod normalnymi a nie spojrzales do konca w pliku sprawdz to

Opublikowano
  • Autor

ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.