Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 S4] Moja Blue torpet....


milosz

Rekomendowane odpowiedzi

kolege zapraszamy co piątek do Katowic.. kiedy wpadniesz pochwalić się tą furą.. bo tak wogóle.. to świetna.. :) jak każda S ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie :lol:

mysle, że znajdę teraz w weekendzik wiecej czasu......wypieszcze i palne wiecej fotek, a co do zderzaczka.....no jakiś wiewiór mi zadzwonił i straciłem kratkę....( strona kierowcy ).....szukam wszedzie.....ale ciężko.....może ktosik z Was coś tam zasłyszał....

Pozdro i jeszcze raz dzieki.....

Milo

:quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milosz może i autko masz ładne ale u mnie masz z góry przerypane !!!! ( tak blisko mieszkać i nie dać znaku życia ) jak się do 2 dni odezwiesz to jeszcze masz szanse odkupić winy.Daj jakiś namiar to pogadamy - podjadę - tylko muszę sobie kratki poznaczyć żeby mi nie znikły bo widzę że w potrzebie jesteś :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna i coś ostatnio częściej o takiej myśle ale w kolorze black , ten kolor jakoś do mne nieprzemawia. Ale autko ogólnie pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna i coś ostatnio częściej o takiej myśle ale w kolorze black , ten kolor jakoś do mne nieprzemawia. Ale autko ogólnie pierwsza klasa.

kolorek piekny i to bardzo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazje zobaczyć na żywo jest naprawde piekna a jak idzie, jechałem za nia i nic tylko pozazdrościć. Gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazje zobaczyć na żywo jest naprawde piekna a jak idzie, jechałem za nia i nic tylko pozazdrościć. Gratuluje.

Ja byłem lepszy .....jechałem nią ogień ogień ogień :evil:

Od tego czasu szukam dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor Nogaro Blue ... najpiękniejszy kolor dla S4.

A chipa już masz, czy to seria ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...