Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Co zrobić żeby skasować błąd Crash Data w AIRBAG (VW Passat B5) ?


antonio

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy, jest problem u sąsiada w Passacie B5, wystrzelona była poduszka - została wymieniona ale wyskakuje błąd, pali sie kontrolka AIRBAG i nie można skasować błędu, ŚWIECI SIĘ CAŁY CZAS!

Co zrobić, żeby go usunąć?

Adres 15: Airbag

Numer seryjny sterownika: 1J0 909 607 A

Komponent i/lub wersja: AIRBAG VW3 S V03

Kodowanie: 00065

Kod serwisu: WSC 05311

Kody błędów zostały skasowane.

Znaleziono 1 błąd:

7 - Zapisane dane uruchomienia bocznej poduszki powietrznej (Crash Data); str.pasaże í

35-00 - -

Pozdrawiam

antonio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dane zostaly zapisane w sterowniku i nie da sie tego usunac-wymiana sterownika tylko ratuje :wink4:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 23:08_________________________________________________zagadaj do Waskiego-da Ci namiary na goscia,ktory nota bene i mi pomogl z poduszkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dane zostaly zapisane w sterowniku i nie da sie tego usunac-wymiana sterownika tylko ratuje :wink4:

Z tego co mi wiadomo to są urządzonka do kasowania tego typu błędów czyli chociażby takie:

http://www.allegro.pl/item645158947_airbag_reset_crash_data_poduszki_pow_grupa_vag.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie są urządzenia m.in takie jak podał lukaszr, które pozwalają wykasować data crash, najlepiej znaleźć fachowca z czymś takim i niech wykasuje, może wyjdzie taniej niż zakup urządzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vagiem się da ale od 2005 r i od wersji 704. POdjedź do dobrego elektronika i to zrobi bez problemu albo wylut motki albo jakiś fejs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vagiem się da ale od 2005 r i od wersji 704. POdjedź do dobrego elektronika i to zrobi bez problemu albo wylut motki albo jakiś fejs

właśnie, VAG jest najnowszy od ADAKO ale Passat za stary :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wszystko co ma w swojej nazwie "by Gopel" budzi we mnie dreszczyk emocji.

A najlepszy jest program do fabii, do licznika :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wypróbowałem tego programu (Bosch Airbag reset...) bo sąsiad pojechał do jakiś szpeców i w dwie minuty zarobili 150PLN'ów :gwizdanie: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh słaby refleks , a flaszka i grill była w zasięgu ręki :polew: :polew: :polew: :polew:

w ten dzień wieczorem byłem na spocie i na drugi dzień miało być kasowanko :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje trochę kotleta, mam identyczny problem z tym błędem. Podczas próby wykonania resetu wywala mi błąd: "Can,t perform this operation while port is open"

link do foto z błędu:

https://zapodaj.net/0cd66db61e140.jpg.html

może ktoś miał taki przypadek i jakoś poradził?

pierw łączyłem auto kablem przez USB myslałem, że w tym problem, kupiłem zwykły kabel(rs232/com) i dalej to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...