Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gdzie znajduje się czujnik termiczny w lusterkach ?


Rapley

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie na nurtujące mnie pytanie gdyż po przejrzeniu forum nie znalazłem na nie odpowiedzi.

A zatem chodzi o to gdzie znajduje się czujnik termiczny(termistor PTC) - na macie grzejnej czy oddzielnie gdzieś w bebechach lusterkach??

Muszę wymienić maty gdyż prawdopodobnie są spalone, prąd dochodzi a lusterka organoleptycznie nie działają (styki wyczyściłem). Czy nic się nie stanie jak kupię te zwykłe maty na allegro i zamontuje jak lusterka są grzane po włączeniu zapłonu i teoretycznie grzaniem lusterek steruje termistor PTC jak ktoś opisał na forum gdyż niemożliwością jest żeby lusterka grzały non stop z pełną mocą!!

Dlatego pytanie jakie maty kupić żeby było dobrze bo coś nie mogę namierzyć tych z termistorem PTC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ciebie nie ma żadnego termistora działa to wraz z tylną szybą i wyłącza się tak jak ona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat ładny i powiem ci szczerze że zabardzo nie znam się na schematach. Ale powiedz mi łaopatologicznie czy jak lusterka włączają się po uruchomieniu zapłonu to mają jakiś wyłącznik czasowy czy grzeją cały czas bo mnie to okrutnie irytuje bo chcę a nawet muszę zmienić maty bo są spalone.A chcę to zrobić teraz w lato żeby w zimę się delektować sprawnymi lusterkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...