Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje kupione A4


Tomek4don

Rekomendowane odpowiedzi

ładna poza tylnymi lampami... kwestia gustu :)

hak szpeci...

napisz jakie masz plany...

dodaj foto z wnętrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hakiem się nie przejmuj. Mi służy jako parkometr. Już mi kilka razy zderzak uratował! :D A światła tył mi nie podchodzą ale to kwestia gustu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna tecza :)

ykk'u ty to zawsze coś palniesz :polew::naughty:

Co do audika to mi się podoba ponieważ ma takie same lampy jak moje... :decayed::polew:

A tak na serio, co do lamp to kwestia gustu a wiadomo o nich się nie dyskutuje, ma się podobać właścicielowi :!:

W tym wypadku jeśli audika ma ciemny kolor, czarny/granat itd to moim zdaniem jak najbardziej pasują takie lampy bo efekt nocą jest :naughty: i przykuwa wzrok :naughty::kox:

Wiadomo po to jest ten wątek aby wyrażać swoje opinie nie zważając na to czy będzie się podobał odbiorcy :)

Lampy przednie wymień na zespolone Valeo/Depo + najlepiej ksenony (przetwornica) 6000K

Mógłbyś ją troszkę obniżyć i może jakiś większy felunek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podobają, wieczorem kozacki efekt jest tak jak mówisz. No z przodu też chce lampy zmienić na zespolone, szyby przyciemnić no i alu wieksze by sie przydaly ale nie wszystko odrazu :> hehe a co do haku to mi tez juz 2 razy oratował zderzak przy cofaniu :tongue4::wink4: Niedawno kupiłem także troszke trzeba pozmieniać elemtntow i bedzie dobrze. I chcialbym sie wybrać jakos na Spocik w Bydgoszczy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...