Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Kontrolka od hamulców świeci się


blauaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Klubowiczów.

Wymienialem parę dni temu tarcze i klocki. Jakoś mi się udalo to zrobić i wszystko dziala poza tym, że kontrolka od hamulców świeci się. Po wylączeniu i ponownym wlączeniu zaplonu lampki nie widać, ale po chwili znowu pojawia się.

Sprawdzilem poziom plynu hamulcowego- wszystko w normie. Podpiolem VAGa,(auto-scan) i nie wykryl żadnego bledu.

Wiecie może dleczego sie swieci ta kontrolka? Czy pozycja tloczka w stosunku do klocka ma znaczenie?

Podpiolem VAGa jeszcze raz i wyskoczyl ten blad:

18057-powertrain data bus: missing message from ABS controller

P1649-35-00-intermittent.

Przypomnialo mi sie teraz, że zapomnialem odpiąć akumulatora zanim ściągnolem prawą tarczę. Odpiolem go po jakiejś minucie. :gwizdanie:

macie jakieś pomysly jak tą lampkę zgasić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej firmy masz klock? ja kupilem kiedys tanie zamienniki i mialem podobny problem.dopiero po wymianie na orginaly problem ustapil.prawdopodobnie polaczenie sondy z klockiem bylo wykonane wadliwie.pozdrawiam. :a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam klocki firmy TEXTAR. Podobno zakladają je fabrycznie do BMW to wydawaly mi sie dobre i wziolem. Oczywiście nie ma żadnych kabelków(bo nie powinno być, tak?). Nie ma innej opcji niż wymiana na nowe? Może da sie jakoś naprawić :confused4: Jak w ogóle dziala uklad hamulcowy? Jak to wszystko jest polączone z klockiem?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...