Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś nie wieże że zakończyłeś już rezać bo tak napisałeś w opisie :naughty:

na wieże to malolat nie wejdzie [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 19:09_________________________________________________

dokladki maluj, bo u mrogala fajnie wyglada :good:

nieeeeeeeeeee :evil: wsio zostaje tak jak jest :tongue4: Wraca Avus i jest malina :good:

Na wesele zalozyles RS..? :D

co sie kuwa smiejesz :polew:

Opublikowano
  • Autor

co sie kuwa smiejesz :polew:

:naughty:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ładne autko.. :good: a kiere S mam taką samą jak Twoja :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ładne autko.. :good: a kiere S mam taką samą jak Twoja :wink4:

A dzięki dzięki :wink4: Przy okazji poprawiłem pierwszego posta i dorzuciłem co ostatnio zrobiłem :decayed:

Opublikowano
Wygląda na to, że już nic więcej nie będę rezał, bo w sumie lista planowanych modów zakończona

Hańbisz lubelszczyzne :bicz: :bicz3: :ban::fool::closed::baseball::rtfm::OMG:

Opublikowano
  • Autor

Hańbisz lubelszczyzne :bicz: :bicz3: :ban::fool::closed::baseball::rtfm::OMG:

:naughty: wystarczy :tongue4: mody będą w następnym aucie, za jakiś rok :mysli:

Opublikowano
Wygląda na to, że już nic więcej nie będę rezał, bo w sumie lista planowanych modów zakończona

Hańbisz lubelszczyzne :bicz: :bicz3: :ban::fool::closed::baseball::rtfm::OMG:

Ja chyba będę drugi bo też powoli kończę listę modów :cool1:

Opublikowano
Wygląda na to, że już nic więcej nie będę rezał, bo w sumie lista planowanych modów zakończona

Hańbisz lubelszczyzne :bicz: :bicz3: :ban::fool::closed::baseball::rtfm::OMG:

Ja chyba będę drugi bo też powoli kończę listę modów :cool1:

hehe jak cos trzeci :decayed: bo ja już skończyłem teraz ekspluatacja :gwizdanie:

Rafalekx tak pozatym ni słowa o audio nie napisałeś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Rafalekx tak pozatym ni słowa o audio nie napisałeś :gwizdanie:

Ty no popatrz zapomniałem :polew: Tylko jak to nazwać :D I wkleić foto z rezania? Jak mrogal siedzi w kufrze? :polew:

Opublikowano

Rafalekx tak pozatym ni słowa o audio nie napisałeś :gwizdanie:

Ty no popatrz zapomniałem :polew: Tylko jak to nazwać :D I wkleić foto z rezania? Jak mrogal siedzi w kufrze? :polew:

:naughty:

Opublikowano

Rafalekx tak pozatym ni słowa o audio nie napisałeś :gwizdanie:

a Ty bys napisal o dziurze w podlodze :polew:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 15:00_________________________________________________

Rafalekx tak pozatym ni słowa o audio nie napisałeś :gwizdanie:

Ty no popatrz zapomniałem :polew: Tylko jak to nazwać :D I wkleić foto z rezania? Jak mrogal siedzi w kufrze? :polew:

tak sie reza w LC :decayed:

Opublikowano

Rafalekx tak pozatym ni słowa o audio nie napisałeś :gwizdanie:

a Ty bys napisal o dziurze w podlodze :polew:

:co:

jaka znowu dziura

Opublikowano
:dziura: :dziura: :hahaha: :hahaha:
Opublikowano
  • Autor

:co:

jaka znowu dziura

:polew: no kurfa dziury nie widziałeś? :polew: normalna dziura no :decayed: (mrogal ma na myśli zmianę ori podłogi na podłogę z wyciętym otworem na głośnik, który jest przymocowany w kole zapasowym, podobnie jak jest opisane gdzieś na forum :) )

:dziura: :dziura: :hahaha: :hahaha:

:polew: Ty spamer :naughty: Ty na serio masz jakieś przykre doświadczenia :polew:

Opublikowano

:co:

jaka znowu dziura

:polew: no kurfa dziury nie widziałeś? :polew: normalna dziura no :decayed: (mrogal ma na myśli zmianę ori podłogi na podłogę z wyciętym otworem na głośnik, który jest przymocowany w kole zapasowym, podobnie jak jest opisane gdzieś na forum :) )

No tą to widziałem :kox:

Opublikowano

...nie ze mna ok. ale , że wy tak na publicznym forum omawiacie jakieś zberezieństwa i sodomskie obyczaje , to aż kole w oczy , muszę się zrelaksować przy religia tv :decayed:

Opublikowano
  • Autor

muszę się zrelaksować przy religia tv :decayed:

A masz moherowy berecik? :naughty:

Opublikowano
:no: ...ale czekam na grzeszną katoliczkę w moherowych stringach :decayed:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Avant jest ok, relingi sa ok

Solar zaatakaował autko Rafalekx'a :polew:

rafalkxu.jpg

ale narzedzie kary juz czeka :naughty::evil:

rafalkxu1.jpg

Opublikowano

Avant jest ok, relingi sa ok

Solar zaatakaował autko Rafalekx'a :polew:

rafalkxu.jpg

ale narzedzie kary juz czeka :naughty::evil:

rafalkxu1.jpg

"narzędzie kary" dla Solar'a to deliszys :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.