Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Dymienie z rury wydechowej po uruchomieniu zimnego silnika


ADI666

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam przejechane 300 000 km i powiem ze ostatnio z rana jak go odpale to dymni jak SMOK WAWELSKI

przejechałem na oleju ok 16000 km i może on już stracił swoje właściwości i sie pali ?? a moze coś innego >?? nie jest specem ale moze coś poradzićie :)

pozdroo

* zapoznaj sie prosze z regulaminem, stosuj prosze odpowieni prefix oraz nazewnictwo tematów [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro przejechałeś już 16kkm to szybko zmieniaj ten olej :baseball:

i po kilku dniach zobaczysz różnicę[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 21:23_________________________________________________jakiego koloru jest ten dym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacz VAG, sprawdz bledy, wykonaj logi

olej powinienes wymienic przynajmniej 1000 km temu, ale to nie ma nic wspolnego z dymieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam przejechane 300 000 km i powiem ze ostatnio z rana jak go odpale to dymni jak SMOK WAWELSKI

przejechałem na oleju ok 16000 km i może on już stracił swoje właściwości i sie pali ?? a moze coś innego >?? nie jest specem ale moze coś poradzićie :)

pozdroo

* zapoznaj sie prosze z regulaminem, stosuj prosze odpowieni prefix oraz nazewnictwo tematów [Musashi]

Tylko nie pisz, że na mineralnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki olej jaki chcesz zalać to najwyżej do poloneza się nadaje. Nie ważne ile auto ma nalatane, czy ile ma lat. Moje jest z '95 ,na blacie 300kkm i jeździ bezproblemowo na castrol'u magnatec 5W40, czyli pełen syntetyk.

Poza tym o oleju było multum wątków - poczytaj sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...