Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Luz między silnikiem a kołami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Ojciec mój posiada audi A4 z silnikiem 1.6 rok 97

Auto ma przejechane 99.000 Km (udokumentowane)

Dziwi mnie w tym samochodzie że :

1 sprzęło bierze na samej górze przez co musze odrywać całą nogę od podłogi

2 straszny luz między silnikiem a kołami (gdzieś po drodze) tzn jadę na jedynce (nie przyspieszając) to auto potrafi robić "żabki"

Czy to normalne w tych autach? widać to szczególnie jadąc na 2 i dodając mocno gazu i po chwili spuszczając nogę z gazu, tragedia.

Ja nie potrafię tym autem płynnie jeżdzić

Pozdrawiam Van Gandalf

Opublikowano

1. To normalne.

2. Też ;) Na 1. i 2. trudno jechać płynnie (przyśpieszać, zwalniać itp.)

Opublikowano

to sie nazywa zuzycie materialu. troche te 99 tys podejrzane :naughty: moze ktos podpiol skrzynie po duuuuzym przebiegu. na taki przebieg powinienes jezdzic bez zadnrgo szarpania

Opublikowano
  • Autor

Autko pachnie fabryką, żaden element nie malowany, silnik i osprzęt jak z fabryki

Znam sie na autkach bo robię zabezpieczenia, alarmy , deski , radiocode itp

więc przebieg nie oszukany

Opublikowano

Myslę że to normalne jezdziłem kilkoma egzemplarzami z różnym przebiegiem i każdy tak miał

Opublikowano

1.6 Po prostu bardzo mocno hamuje silnikiem, do tego nie ma silniczka krokowego. Dlatego tak trudno jest płynnie zmieniać przyspieszenie na niskich biegach (1. i 2.)

Opublikowano

witam! zuzyty dwumas tez moze spowodowac takie luzy? mam 1.8adr. biegy wchodza normalnie ale na 1 i 2 w traktie jazdy jak naciskam na sprzeglo i odpuszcze-mam ten luz z dzwiekami,cokaniami

Opublikowano

witam! zuzyty dwumas tez moze spowodowac takie luzy?

Moze

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam mam to samo i wymieniłem sobie toche części i dalej to mam zastanawiam sie czy to nie dwumas ale nie wiem czy moje auto ma taki dwumas?

Opublikowano

Witam Ojciec mój posiada audi A4 z silnikiem 1.6 rok 97

Auto ma przejechane 99.000 Km (udokumentowane)

Dziwi mnie w tym samochodzie że :

1 sprzęło bierze na samej górze przez co musze odrywać całą nogę od podłogi

2 straszny luz między silnikiem a kołami (gdzieś po drodze) tzn jadę na jedynce (nie przyspieszając) to auto potrafi robić "żabki"

Czy to normalne w tych autach? widać to szczególnie jadąc na 2 i dodając mocno gazu i po chwili spuszczając nogę z gazu, tragedia.

Ja nie potrafię tym autem płynnie jeżdzić

Pozdrawiam Van Gandalf

Witam, mam silniczek 1,8 (190 000 km) i opisywane przez Ciebie historie, jeśli chodzi o punkt 2, to u mnie jest to zauważalne na pierwszym biegu, dwójeczka już nie sprawia kłopotów. Myślę że nie ma czym się martwić. Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.