Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeglądałem sobie e-bay'a i patrzcie na co na trafiłem.

http://cgi.ebay.ie/AUDI-A4-B5-8D-LED-Door-Sills-Polished-STEEL-Sill-Plates_W0QQitemZ300315094965QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item45ec2cafb5&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A3|66%3A2|39%3A1|240%3A1318|301%3A0|293%3A1|294%3A50

Widział ktoś coś takiego zamontowane? Jak by to podłączyć pod oświetlenie po otwarciu drzwi to chyba by wyglądało w miarę. Co o tym myślicie?

Opublikowano

Troszkę trąca szczurem.. Ciekawe jak wygląda zamontowane i świecące :mysli:

Opublikowano

powiem tak - kaszana :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

też mi się wydaje że kaszana ale aż ciekawy jestem jak wygląda zainstalowne

Opublikowano

też mi się wydaje że kaszana ale aż ciekawy jestem jak wygląda zainstalowne

no wyglada dalej jak kaszana - tylko podświetlona

Opublikowano
  • Autor

Ty sie wez uspokoj...

A co, nie można pytać?

Chciałem poznać waszą opinie bo koledzy na międzynarodowym forum audi się tym podniecają. Ja i tak bym nie kupił tego.

Opublikowano

kaszana :thumbdown

Milion sczyssta szysieści szy Panie Devito :decayed:

Opublikowano

bida z nędzą :thumbdown:

Opublikowano

Trąci troche "wioską" :thumbdown:

Opublikowano

też mi się wydaje że kaszana ale aż ciekawy jestem jak wygląda zainstalowne

Kolega zadały pytanie :gwizdanie:

nie róbcie OT :evil:

Opublikowano

Wszystko zależy od tego jak się listwy prezentują już na progach.

Było już kiedyś auto w klubie na ostrym tuningu, z którego wielu szydziło klikając w klawiaturę,

jednak na żywo , na zlotach było oblegane przez gawiedź, budziło respect, zasypywano właściciela pytaniami jak zrobił to, a jak tamto, ile to kosztowało....,

wielu wtedy, którzy na forum krzyczeli: wioooska !!! miało rozdziawione gęby i ani słowem się nie odezwało...,

chcę przez to powiedzieć, że ja nie osądzę, dopóki nie zobaczę na żywo !

Opublikowano
  • Autor

Wszystko zależy od tego jak się listwy prezentują już na progach.

Było już kiedyś auto w klubie na ostrym tuningu, z którego wielu szydziło klikając w klawiaturę,

jednak na żywo , na zlotach było oblegane przez gawiedź, budziło respect, zasypywano właściciela pytaniami jak zrobił to, a jak tamto, ile to kosztowało....,

wielu wtedy, którzy na forum krzyczeli: wioooska !!! miało rozdziawione gęby i ani słowem się nie odezwało...,

chcę przez to powiedzieć, że ja nie osądzę, dopóki nie zobaczę na żywo !

A jednak są też ludzie kompetentni. Też szukam, żeby zobaczyć jak to wygląda, znalazłem Mazda, w miarę się komponuje. Nie świeci mocno i w miare to wygląda ale ciekaw jestem jak Audi z czerwonym.

Mazda3_Door_Sills_LED_Blue.jpg

Opublikowano

miom zdaniem te wzorki które zaznaczyłem są kiblowate

83a2f2953ca268b7.jpg

Opublikowano

miom zdaniem te wzorki które zaznaczyłem są kiblowate

Może będzie łatwiej jak napiszesz co w nich nie jest kiblowatego :wink4:

Opublikowano

A ja widziałem kiedyś takie podświetlenie na żywo i powiem Wam że całkiem sympatycznie to wyglądało. Całkiem inaczej niż na reklamach. :)

Opublikowano

miom zdaniem te wzorki które zaznaczyłem są kiblowate

Może będzie łatwiej jak napiszesz co w nich nie jest kiblowatego :wink4:

Panowie nie robię OT ale IMO takie listwy to tandeta i nawet gdyby audi to robiło w ori nie chciałbym mieć czegoś takiego.

Wzorki, które zaznaczył Antonio są już gwoździem do trumny - podobne "fale" można zobaczyć na odświeżaczach powietrza w każdym kiblu. Nie ma tu z czym dyskutować.

Ale to moja ocena - jak komuś się podoba, proszę bardzo .. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

miom zdaniem te wzorki które zaznaczyłem są kiblowate

Może będzie łatwiej jak napiszesz co w nich nie jest kiblowatego :wink4:

Panowie nie robię OT ale IMO takie listwy to tandeta i nawet gdyby audi to robiło w ori nie chciałbym mieć czegoś takiego.

Wzorki, które zaznaczył Antonio są już gwoździem do trumny - podobne "fale" można zobaczyć na odświeżaczach powietrza w każdym kiblu. Nie ma tu z czym dyskutować.

Ale to moja ocena - jak komuś się podoba, proszę bardzo .. :naughty:

Hahaha super porównanie :D no to znam już powszechną opinie na ich temat, Można zamknąć żeby kłótnia nie wyszła z tego. Dzięki.

P.S powiem wam, że nie spodziewałem się, że tak szybko dostane tyle odpowiedzi :) Coraz bardziej podoba mi się to forum.

smile.gif

Opublikowano

sorry za OT

ale ciesze się, że nasz ziom z 'zielonej wyspy' ma zdrowe podejście do tematu i nie strzela fochów

a z tego że nie kupisz tych listw ciesze się jeszcze bardziej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.