Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Włoski alarm


dragi4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie,w moim audi jest alarm włoskiego pochodzenia(stamtąd przyjechało auto)pisze na nim że to oryginalna część grupy VW,AUDI,SKODA,SEAT.Pilot mruga ale nic się nie dzieje, przekręncam czarnym kluczykiem w sterowniku i też nic.Dodam że centralny z kluczyka działa.Istnieje możliwość sprawdzenia tej usterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie centralnego nie zależy od alarmu, steruje tym moduł komfortu.

Jak nie wiadomo co to jest i w dodatku nie działa to najlepiej wywalić i zamontować nowy, będzie łatwo bo wszystkie kable już masz i nie trzeba szukać.

Piloty zazwyczaj można do alarmu zaprogramować ale trzeba znać procedurę takiego programowania która jest zawarta w instrukcji alarmu. Skoro nie ma pilota to może to jest alarm bezpilotowy.

Odszukajcie nazwy tych alarmów i googlujcie w poszukiwaniu instrukcji/informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy, jak jest zbudowany alarm - ja miałem ostatnio klienta, który miał CC z alarmem "fox" - padł moduł odbiorczy. Nie było sensu tego naprawiać, więc kazałem mu kupić sterownik do centralnego z 2 pilotami za 45zł i podłączyłem go w miejsce oryginalnego radia w alarmie - także jest wyjście z tej sytuacji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z postu wynika, że jest to Ori alarm fabryczny.

Jeżeli tak, to nadaje się jedynie do wypieprzenia do kosza.

Takie z niego zabezpieczenia auta, jak kołpak jako zabezpieczenia przed kradzieżą koła :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba podobny problem. Samochod z wloch, alarm jest - dziala! po uzbrojeniu jakies cos trzasniecie drzwiami czy marka alarm sie zalacza. tylko czy do tego moglbyc centralny z pilota? syrena jest w bagazniku nad lewym kolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopie trochę temat.. znalazłem w moim samochodzie jakiś alarm.. czy coś podobnego.. nazwa to getronic model GT 602.. znajduje się on koło pompki centralnego.. wygląda na oryginalnie zamontowany.. jest do tego pilot z dwoma przyciskami - strzałeczka do góry i "A".. samochód pochodzi z włoch.. pilot działa bo świeci się dioda jak wciskam jakiś przycisk.. ale ten alarm nie reaguje na niego.. czy da się coś z tym zrobić..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Też mam autko od Włocha i też jest tam jakiś alarm bodajże firmy ''NASAR'' coś takiego wyczytałem na obudowie.Nie działa odkąd kupiłem ten samochód czyli jakieś dwa miesiące.A dzisiaj tak nie chcący włączyłem przycisk na pilocie i nagle kierunki zaczęły mrugać i delikatnie alarm się odezwał takim dziwnym dźwiękiem.I to wszystko trwało moment i dalej nic nie działa i w sumie to nie wiem o co mu chodziło :kwasny:.Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...