Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wyciek płynu chłodniczego (fotki)


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z urwaną rurką od kolanka przy silniku doprowadzajacym płyn chłodniczy. Podczas jazdy zaświeciła mi sie kontrolka braku płynu :kwasny: zatrzymałem sie i patrze a tam dosłownie nic nie ma, cały silnik zabryzgany cieczą :kwasny: Mogło sie cos wiecej uszkodzić??

Mógłby ktoś majacy Etke zlokalizować mi numer owego kolanka i poszególnych rurek do niego dołączonych :notworthy:

Oto fotki

20090610242.th.jpg20090610241.th.jpg20090610240.th.jpg20090610239.th.jpg

Ostatnio mnie jakieś fatum przesladuje odnosnie tych wężyków, 2 tyg temu miałem problem z dolotem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

028121132 - kołnierz z pierścieniem uszczelniającym.

ASO - ok. 50 zł

IC - ok. 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

028121132 - kołnierz z pierścieniem uszczelniającym.

ASO - ok. 50 zł

IC - ok. 50 zł

Dzięki spetsnaz :notworthy: jeszcze jak byś miał jakis schemacik i mógł wkleić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz. Pamiętaj tylko, że jest spora różnica miedzy płynem chłodzącym a chłodniczym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że wymiana nie przystworzy mi duzego problemu :rolleyes: Aby tylko w piatek był otwarty ASO :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz. Pamiętaj tylko, że jest spora różnica miedzy płynem chłodzącym a chłodniczym :wink4:

Jaka różnica ? Oba określenia są poprawne i określają ciecz chłodzącą silnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam pytanie, tam na screenie z Etki widoczna jest uszczelka za tym kołnierzem, ją też sie kupuje czy ona jest juz w tym kołnierzu :mysli: Numer jej juz mam +037 121 687

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :notworthy: jutro ide do motoryzacyjnego zobaczyc czy da rade załatwić w jeden dzień ten element :gwizdanie: jak nie to ASO :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz. Pamiętaj tylko, że jest spora różnica miedzy płynem chłodzącym a chłodniczym :wink4:

Jaka różnica ? Oba określenia są poprawne i określają ciecz chłodzącą silnik.

taka jak między chłodnicą a chłodnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od ręki w motoryzacyjnym ten króciec/kołnierz(ok 20zł) też do Audi jedynie miał dodatkowy wypust który poprostu zatkałem :good: reszta była taka jak oryginał, ale nie obeszło sie bez strat, z racji tego ze nie jestem mechanikiem i w ogóle, podczas montazu nowego krócca urwał sie jeden kabelek z wiazki od czujnika zamontowanego w tym króćcu :wallbash: (strasznie trudny dostęp) Efekt jest taki że autko w końcu jeżdzi(2 dni stało) ale na blacie nie pokazuje temperatury, a na klimatroniku na kanale 49 stoi na 30 stopniach, 51 kanał pokazuje 90 stopni. Narazie dla sprawdzenia szczelnosci zalany kranówką :wink4: w środe przy wymianie rozrządu spece zrobią jak nalezy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...