Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felgi - czy się opłaca ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie warto :)

Opublikowano

w jakim sensie czy warto czy nie[;?? cenowym czy stylistycznym??

Opublikowano
  • Autor

Pod wzgłedem jakościowym.

Opublikowano

Pod wzgłedem jakościowym.

ja bym ich nie kupił nie wiadomo co to jest... ja za mniej więcej tyle kupiłem oryginalne 16"
Opublikowano

w jakim sensie czy warto czy nie[;?? cenowym czy stylistycznym??

pod każdym nie warto :)

Opublikowano

w jakim sensie czy warto czy nie[;?? cenowym czy stylistycznym??

pod każdym nie warto :)

no to się wyjaśniło ;)
Opublikowano

Plastelinos z allegros :polew: A tak poważnie, jeżeli Ci sie bardzo podobają to przejrzyj temat galeria felg A4 (od tyłu). Tam jest zdjęcie srebrnego sedana własnie na nie ori 17". Napisz do właściciela i się zapytaj jak z jakością i od kogo kupił.

Opublikowano

w rozmiarze 15cali nie będą wyglądały ładnie, pozatym tak jak piszą koledzy to jakiś chiński szit więc odradzam

Opublikowano

Daruj sobie te felgi ,nie jest to nic dobrego :thumbdown: poszukaj lepiej jakichś używanych ORI ,w tej cenie na pewno znajdziesz :hi:

Opublikowano

wolę jeździć na 16''ori niż na chińskim gu....e!!! ale tak jak pisał Dibo napisz do gościa i będziesz wiedział wszystko..to było jakości,a co do wyglądu różni ludzie różne gusta..pzdr :cool1:

Opublikowano

i ja sie podpisze pod slowami kolegow, za taka sume, takich felg nie kupilbym, nie wiadomo jak z ich wytrzymaloscia, poza tym to 15' czyli ewidentnie za male(no chyba ze na zime),a wzor tez taki sobie. za 1000pln kolega niedawno kupil lekko uzywane piecioramienne bbs 17' w bardzo przyzwoitym stanie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ale chodzi o to ze ja mam w swoim aucie opony 15'' i nie wiem czy mozna do tych opon dopasowac felgi 16''.

Opublikowano

nie przesadzajcie z tym ori ori znowu,

nie jest tak że każde felgi z allegro to gów... ja tam ma własnie z allegro i jakoś nie narzekam, problemów z wywarzaniem zero, już drugi sezon mykam i jest ok

to moje fele dla tych co nie widzieli :

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/odp_a4_avant_18_t_163_km-t20398.0.html

jak chcesz mogę dać ci namiar na gościa od którego kupiłem, aczkolwiek jeśli szukasz felg w rozmiarze 15' to odpuść sobie dopóki nie przekonasz się do 17' lub w najgorszym wypadku do 16 ' :cool1:

Opublikowano

a ty chcesz kupic 15" ?

bo w tym linku to wlasnie 15" pokazales ?

ja i tak bym poszukal czegos oryginalnego

niewielka doplata a masze pewna jakosc.... a tutaj niewiadoma

Opublikowano

Pod wzgłedem jakościowym.

Syf. I jaka cena jak na 15 :shocked:

Opublikowano

15" to troszkę mało, aby polepszyć felunek

Opublikowano

Daruj sobie te felgi ,nie jest to nic dobrego :thumbdown: poszukaj lepiej jakichś używanych ORI ,w tej cenie na pewno znajdziesz :hi:

Zgadzam się FAZY

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.