Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Słabo pali gdy ma 90 stopni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam problem tego typu że gdy auto na grzeje się do temperatury 90 stopni nie raz słabo odpala.Błedów nie ma kąt wtrysku 49 stawiam że to może być czujnik temperatury.Pytanie czy to napewno to ewentualnie jaki powinien być ten czujnik może kolor lub numer.Z góry dzięki.Pozdr.

Opublikowano

pompa juz powoli siada wiec najtaniej wyjdzie zrobic korekte mapy dawki rozruchowej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

bardzo dziękuje za odpowiedz moze jakieś wskazówki co do tej mapy bo niestety nie wiem o co chodzi.

Opublikowano

bardzo dziękuje za odpowiedz moze jakieś wskazówki co do tej mapy bo niestety nie wiem o co chodzi.

najłatwiej sprawdzic odłaczając wtyczke z G62 i spróbować zapalic na gorącym silniku.Jeżeli zapali od strzala to znaczy ,że pompa juz nie daje rady.Wtedy zamiast remontowac pompe(duży koszt)jedzie sie do tunera na korekte softu podnosząc dawke rozruchową :)

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki wiem o co już chodzi.Pozdrawiam.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 21:13_________________________________________________g62 co to za czujnik bo nie moge znależć

Opublikowano

Ok dzięki wiem o co już chodzi.Pozdrawiam.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 21:13_________________________________________________g62 co to za czujnik bo nie moge znależć

temperatury cieczy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

powiedz mi jak czujnik cieczy jest ominięty opornikiem 2 kg co bedzie się działo.

Opublikowano

powiedz mi jak czujnik cieczy jest ominięty opornikiem 2 kg co bedzie się działo.

że co....nie rozumiem

Opublikowano
  • Autor

czujnik ma4 piny na 1 i 3 dałem opornik 2000 omów i sie zastanawiam czy tu nie ma problemu

Opublikowano

Auto będzie więcej palić i szybciej się zużywać, będzie dostawać oszukaną dawkę paliwa

Opublikowano

ale czy to tez problem z tym opdalaniem

Po co te kombinacje dostałeś juz odpowiedz jak rozwiązac problem

Opublikowano

lepiej naprawić pompę nisz robić nową mapę i tak cię czeka remont jakiś czas.To jest chwilowe rozwiąsanie

Opublikowano

To jest chwilowe rozwiąsanie

ta chwila to jest kolejne 300tys km przebiegu :cool1:

Opublikowano

wczoraj diagnozowalem 1Z, objawy identyczne, problem w rozruchu goracego silnika...

bledu G62 nie bylo, natomiast gdy silnik byl goracy VAG w ECU pokazywal tylko 38C... wymiana czujnika i jest git.

Opublikowano

Dzięki panowie za zainteresowanie tak i ja zrobiłem i jest :good:.Pozdr.

to dobra wiadomośc :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.