Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tam kombinowaliście ?? :) ja troche wyjechałem na miasto, trafiłem na SL 55 AMG ale gość zjechał na schell zatankować ;)

Ktoś wie co to za biała A4 B8 jeździ u nas na białej feldze?? kiedyś miała znaczki S4....

  • Odpowiedzi 21,5 tys.
  • Wyświetleń 724,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Ktoś wie co to za biała A4 B8 jeździ u nas na białej feldze?? kiedyś miała znaczki S4....

hmm nie wiem czy to nie jest 2.0 po sofcie z tuning44...

A kombinowalismy kreske mojego pazdzia z innym klekotem

Opublikowano

Pierwsze foty z dzisiejszego wiosennego spota, pierwsze:

Piotruś koniec z tym upalaniem

80ba33ec33b26da5m.jpg

reszta zdjęć to podczas luźniej rozmowy przez telefon z Krzysiem podczas gdy Piotr (czytaj Pablo) jadł zupę

21d5d7e633ccb7b2m.jpg

a5748089c32e29efm.jpg

bb9ec4a1eaa89efbm.jpg

e3aa6dc66cb42e4cm.jpg

filmiki będą zaraz bo się wgrywają na youtube

Opublikowano
  • Autor

foteczki na luzie

Opublikowano

No i filmiki z kresek, bez specjalnej napinki, również na luzie, choć emocji nie brakowało co słychać w komentarzach kierownika:

Opublikowano

Kto jechał z madzia

Opublikowano

masz przecież podpowiedź w formie audio

Opublikowano

Ty hehe

Opublikowano

ja to trzymałem telefon, poza tym czy byłoby tak cicho w aucie?? wydech to medzika tak słychać

Opublikowano
  • Autor

hmm jak na 18stki vs 16stki to 3 długosci to dobry wynik

Opublikowano

fotki mega hahahaha

orzel to jest 1.8TFSi po sofcie w 44tuning niby na 200ps :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No własnie 1.8T a nie 2.0...

Opublikowano

kreska madzi i teay z innej perspektywy

Opublikowano
fotki mega hahahaha

orzel to jest 1.8TFSi po sofcie w 44tuning niby na 200ps :decayed:

dzięki za info :), jak go spotkam to powiem, że mam TDI po sofcie i się z nim ustawie ;)

ale nie ma sie co śmiać te 1.8 robią się na 300+

np tak:

27dc5a12c91ce3ccmed.jpg

Opublikowano
  • Autor

duzo szukac nie trzeba... Wykres znajomego ...

AVB seria 107 KM

wykresr.jpg

Tak ze Np kolega Puma uwazaj, Bo AVB po sofcie ma 155 KM wyfalowanych dunajców i moze byc równie z AWX po sofcie...

Tyle w temacie co wart jest miszcz z kiedrzyna

Opublikowano

hahahahahaha 400nm :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::doh::doh:

ale mu sie reka trzesla jak malowal ten wykres w paincie :polew:

---------- Post added at 11:11 ---------- Previous post was at 11:05 ----------

orzel medzik jak mial 152ps to byl przed nim do 70km/h :polew: jeszcze ze mna na pokladzie

Opublikowano

nie nowosc,od dawna wiadomo ze s4 b6,rs4 s4 b7,rs5 i nowe rs4 nie bede trzymac mocy

Opublikowano

Panowie czy ktoś ma namiary na taniego i szybkiego gościa, który by mi rozkręcił felgi, wypolerował ranty wymienił śrubki te którymi są skręcone felgi i ponownie to poskładał?? :)

Opublikowano

Cześć,

to ja też się podłączę pod pytanie, bo jest trochę zbliżone tematycznie. Macie może jakiś sprawdzony zakład w któremu można bez obaw powierzyć falgi do renowacji (piaskowanie+malowanie)?

Z góry dzięki za pomoc. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.