Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]

• tymonA4

• Dzo-Dzo

Top użytkownicy w tym temacie

kurde na 17.00 stą to ja sklep zamykam no nic ale bede na bank tylko ze do 18.00 max bo musze jechac dalej rezac fure :gwizdanie:

Rotces, czemy nie uzywasz normalnej ksywy? I czemu nie udzielasz sie na katowickich spotach? Boisz sie o bana na innym klubie? :D[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 11:35_________________________________________________Ups. Na telefonie mam zalogowane stare lewe konto buahaha. W domu to poprawie. Kezor;-)

BEZ PODZIAŁÓW- WSZYSCY RAZEM

a ja za co dostałem ?? :polew: :polew:

BEZ PODZIAŁÓW- WSZYSCY RAZEM

a ja za co dostałem ?? :polew: :polew:

No chyba nie za to :przebiegly:

przeszedłem na pl to przestałem być lubiany przez admina, i zaczął sie do wszystkiedo dopierda..ć i wkońcu mi dał range moderowanego , bo w podpisie miałem Bat Klub ... (tak jak tu mam) a to nie łamało regulaminu. :hi: ale to nie temat do takich rozmów :gwizdanie:

kezor ma racje a sector to z ukrycia wali :polew: a pamietasz co mi pisales rotces na PW? chyba nie za bardzo sie do tego dostosowales :polew:

Niema sprawy było mineło niech mu :black: ziemia lekką będzie ma co chciał i tyle.

Cis - jesteś tu Leszcz-u i możesz nie wiedziec ,że moje konto zostało skasowane na tym forum- :wallbash:

więc mam nowy nick -

A gdybym chiał się ukrywać

to :

1- Niedawałbym tej samej nazwy ( do tyłu każdy sobie może przeczytać )

2- Niemówiłbym że to ja , na spocie w czewie i jeszcze paru innym osobom , które mnie znają ,

3- Jestem tu tylko dlatego ,że jest tu wielu wspaniałych osób z A4.eu. , z którymi chciałbym mieć kontakt ,

mówię tu oczywiście o osobach które mają w podpisie hasło

BEZ PODZIAŁÓW WSZYSCY RAZEM

Keżor i Cis - wy jak narazie nie uznajecie widze tego hasła - :thumbdown:

na EU - wszyscy wiedzą , kto jest tu zalogowany i nikt niema z tego powodu problemu i nie będzie miał.

Ale nikt nie będzie robil sobie reklamy (tego ) i innego forum pod avatarem - bo jest bez sensu i byłoby bezczelne i niegrzeczne .

:>

Uważam że powinniście takie sprawy załatwiac na GG lub PW.

Prosze nie zaśmiecać watku Częstochowskiego w/w wypowiedziami.

Jeżeli nie chcecie uszanować spokoju który tu ma być to przykro nam z tego powodu

Dziękuję

nie ja zacząłem :wallbash::thumbdown:

serwus Norbi TDI -

Info o waszym spocie dałem , do odpowiedniego działu , może ktoś z innego podwórka do was dołączy ,

w koŃcu CZĘSTOCHOWA PONAD PODZIAŁAMI :>

Siema święte miasto :hi:

Jak tam zdrówko ??

Co słychać ??

PS. Keżor ale kiedyś miałeś nicka :D

Spocik zaliczony :kox: :kox:

Co do wypowiedzi jestem tego zdania co norbi takie rzeczy powinno sie załatwiac w inny sposob a nie robic z tego publicznej debaty :gwizdanie:

Spocik zaliczony :kox: :kox:

popieram - i dlatego nie wchodzę na ten temat :confused4:

jakieś fotki ze spota macie ?

dzo dzo jak twoja maszyna ?