Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

no szukam, ale nie w takich pieniadzach troche drogo ,jestem po wakacjach splukany :confused4: :confused4: nie ma zadnych modow czysta seria

:bicz2: :bicz2: :polew: :polew:

ta a świstak siedzi i

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

no szukam, ale nie w takich pieniadzach troche drogo ,jestem po wakacjach splukany :confused4: :confused4: nie ma zadnych modow czysta seria

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty zawsze masz serie w tej swojej padlinie a jakoś na kreskach prawie mnie dochodziłes :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj powiem Ci Dzo-Dzo że IC robi duuuże wrażenie... Nie to co moje dwa małe IC...

Do zobaczenia w środe.[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 22:18_________________________________________________oczywiście pozdrowienia dla wszystkich chłopaków z Częstochowy.

Ostatnio jak byłem w waszej okolicy to w Siewierzu mnie na radar capneli 203 na 50... :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw było: witamy naszego rekordziste. Nikt się do Pana nawet nie zbliżył...

Potem pytali czy nikt mi nie mrugał bo przecież zawsze tu stoją...

Potem się dogadaliśmy i jeszcze podali mi nr. rej. Vectry bo podobno jezdziła tego dnia z rejestratorem...

:> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buajahhjahaahah czesc chlopaki przebrnolem przez 3 strony spamu ale byl ciekawy

bart milo cie tu widziec BURAKU

nutek dzieki wiedz za co :-)

piotrek ty wiesniaku

siemian zapraszam w srode

tymon dzieki za klucze

sysiek ty gnido hhehehehe

wlasnie doszedlem do siebie bylem na imprezce wczoraj ale sie najebal.... jak szmata furacz tam został

wczorajsze mody przebiegly bez bolesnie - zderzk jeszcze niewisi ;( , kazdy patrzy na moje auto jak na jakies ze szrotu

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba gosciowi udzielic pomocy :cool1:

tutaj

PROSZĘ O POMOC I ODPOWIEDŹ.

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę KASIĘ o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowuje się typowo dla takich sytuacji.Gdy odbieram telefon w domu, po drugiej stronie ktoś odkłada słuchawkę.Gdy jestem w pracy zawsze ma wyłączony telefon.Ma często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę.Na pytanie z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka,odpowiadała,że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam.Zazwyczaj czekam na taksówkę,którą ona wraca do domu,jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach,tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.Kiedyś wziąłem jej komórkę,tylko aby zobaczyć która godzina.Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu.Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować,by porozmawiać z nią o tym wszystkim.Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek.Pewnej nocy KASIA niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zorientowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za moją BMW COUPE 328, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba je wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to jekiej marki najlepiej? Pomozcie

http://praca.wp.pl/kat,18453,oid,8733536,title,Wirus-HIV-powodem-zwolnienia-z-pracy,wid,11423613,opinie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba gosciowi udzielic pomocy :cool1:

tutaj

PROSZĘ O POMOC I ODPOWIEDŹ.

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę KASIĘ o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowuje się typowo dla takich sytuacji.Gdy odbieram telefon w domu, po drugiej stronie ktoś odkłada słuchawkę.Gdy jestem w pracy zawsze ma wyłączony telefon.Ma często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę.Na pytanie z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka,odpowiadała,że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam.Zazwyczaj czekam na taksówkę,którą ona wraca do domu,jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach,tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.Kiedyś wziąłem jej komórkę,tylko aby zobaczyć która godzina.Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu.Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować,by porozmawiać z nią o tym wszystkim.Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek.Pewnej nocy KASIA niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zorientowałem, że coś nie tak. Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za moją BMW COUPE 328, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba je wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to jekiej marki najlepiej? Pomozcie

http://praca.wp.pl/kat,18453,oid,8733536,title,Wirus-HIV-powodem-zwolnienia-z-pracy,wid,11423613,opinie.html

stare :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zły dzis rogal mi odpisał ze silnika w vw passacie 1.9 tdi 131km nie da sie podkrecic a takiego wlasnie passka chcialem moze niedługo zakupic ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(HELP :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...