Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

wpadnij ją :cool1: na spota teraz w tygodniu muszę zobaczyć to cudeńko

Jak ją bede miał napewno wpadne

Tu kilka fotek z piatku - nie bede ich komentował

1d43d625e5896765m.jpg fac82f84a83d4c29m.jpg d03b94f7348ea00am.jpg a6a6fc34d8d541b0m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 23:01_________________________________________________oooooooooo jaka fajna smyczka tez mam taką :):tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzodzo w imieniu wszystkich chce ci podziekowac za to ze powiedziales nam skad jest slub lony i chudego,mimo proby kontaktu tel ze strony michala84 (nie odebrales)...

jak wiesz miales nam przekazac info o slubie co i jak...piekny gest dla nowozencow :thumbdown: :thumbdown:

piotrek wal sie na ryj chlopie skad ja mialem wiedziec co i jak k**wa nikt mi nic nie mowil - zresztą mialem troche na glowie - zginal w sobote moj przyjacile w pozarze wiedz kur.. - fakaj sie dziadu , a moze agnieszka cie nie chciala puscic na slub ? tak jak do nutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzodzo w imieniu wszystkich chce ci podziekowac za to ze powiedziales nam skad jest slub lony i chudego,mimo proby kontaktu tel ze strony michala84 (nie odebrales)...

jak wiesz miales nam przekazac info o slubie co i jak...piekny gest dla nowozencow :thumbdown: :thumbdown:

piotrek wal sie na ryj chlopie skad ja mialem wiedziec co i jak ku***a nikt mi nic nie mowil - zresztą mialem troche na glowie - zginal w sobote moj przyjacile w pozarze wiedz kur.. - fakaj sie dziadu , a moze agnieszka cie nie chciala puscic na slub ? tak jak do nutka

chudy napisal ze dzodzo wie skad jada itd zobacz kilka stron wczesniej

hej hej hej

przypominamy o slubnym spocie :) o 13 wyjazd od chudego do lonny, dzo dzo wie z ktrego miejsca czekamy na was i liczymy na was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie z tym ze nas nie było ładny kwas wyszedł szkoda bo oni bardzo nastawili sie ze przyjedziemy :embarrassed: :embarrassed:

Ja ze swojej strony bardzo was przepraszam loona i chudy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy jutro spota frytek mi się zachcialo[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 12:01_________________________________________________Nie ma co opierd. dzodza bo każdy mógł tez do niego zadzwonić albo do lony czy chudego i jechać a ze akurat nikomu nie spasowalo to trudno ja tez żałuje ale o tym już pisałem

Piotruś tak zes dzodza wkurw.. ze chłopak nawet porannego posta nie napisał :polew:

to co z jutrem odzywac się :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no michal dzwonil do niego i nie odbieral...a masz nr do nich? ja nie mam bo zmienilem tel ...

chyba nie problem napisac na forum gdzie trzeba podjechac albo nawet sms czy na gadu...

ja go wkurwilem?niby czym ?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023499,title,Wiozl-autem-8-osob-i-psa---dzieci-wsadzil-do-bagaznika,wid,11490350,wiadomosc.html :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki chudy dzwonil do mnie ale pytal sie o skasowanie poduszki cos wspomnial ale przeciez to nie ja jestem tu szefem ja tu nie rzadze - wiec prosze nie do mnie te texty

jak sami nie mozecie sie zebrac to ja juz nic na to nie poradze - nie patrzcie na mnie bo naprawde mialem kupe spraw bardzo waznych w sobote wiec nie dalem rady ale i tak trzeba sie spotkac z chudym i looną i zlozyc zyczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki chudy dzwonil do mnie ale pytal sie o skasowanie poduszki cos wspomnial ale przeciez to nie ja jestem tu szefem ja tu nie rzadze - wiec prosze nie do mnie te texty

jak sami nie mozecie sie zebrac to ja juz nic na to nie poradze - nie patrzcie na mnie bo naprawde mialem kupe spraw bardzo waznych w sobote wiec nie dalem rady ale i tak trzeba sie spotkac z chudym i looną i zlozyc zyczenia

Zgadzam sie - jesteś tutaj tylko przystawką i to mało ważną a traktują cie co najmniej jak Boga

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...