Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

pany jebniecie ze smichu

wczoraj z zonką mowimy jedziemy do ikei na zakupy - no to cisniemy skodą octavia 1,6 benzin jedziemy a kur,, 4 max 5 km przed sklepem pierdolła opona no to nic zjezdzam i zmieniam - podnosze klape zeby kolo wyciagnac a tu kur,, inna felga jakas dojazdowka - to znaczy wiedzialem ze jest tam jakas dojazdowka ale nie sadzilem ze nie jest do skody i zonk rodizna rozpaczona placz ogolne zamieszanie - ale znając siebie to mowie co ja nie pojade ja nie pojade hehe no nic prawy przykleilem sie i cisne rzuca furą po calym pasie zieleni i nie tylko predkosc max 18 km/h dojechalismy - no fajnie i co teraz no jak to co idziemy na zakupy a fure niech ktos se wezmie - ale mysle forum a4 i tak dalej assistance hmm sprobuje dzwonie do parcha kezora ale jak to buc ze sklaska nie odbiera telefon no chu.. mu w dupe dobbrze ze mialem telefon do tommy dzwonie czy mogl by mi pomoc ale chlopaka nie bylo podal mi telefon do taliba , dzownie wszystko gitara podjedzie nie ma problemu zandego - kolega podjechal przywiozl cale kolo mowie szybko przeloze a tu lipa od a4 nie pasi do octavi inny rozstaw srub a bylem swiecie przekonany ze bedzie pasi godzina juz 21.00 ciemno sie zrobilo mowie nic tylko hotel i cos sie wymysli bo po nocach w katowicach nie znajde wulkanizatora i znowu placz lament i zamieszanie Ale mozg operacyjny taliba zaczal dzialac na wysokich obrotach " i dzieki mu na to " mowi ladoujemy kola do bagaznika i cisniemy po slasku cos znajdziemy jeden ma szyld 24 h podjezdzamy juz usmiech na twarrzy a chlopa nie ma jakas baba mowi ze w niedziele nie czynne - a skoda bez kola na podnosniku pod ikeą stoii lecimy dalej jest chlop spi ale wstanie wymieni PANOWIE az Slonce wyszlo o 22.20 no to tylko do skody i do czewy oczywsicie zona stalowe nerwy dziecko glodne i spiace , usnelo u taiba w aucie - mnie odechcialo sie wszystkiego - Kolega dowiozl nas do ikeii przelozylem gume Slicznie podziekowalem za pomoc i w nogi do domu

wiec moral z tego taki ze bez zapasu tylko po czestochowie a dalej - z zoną jest ok dziecko wyspane ale glodne wstalo hehe

jesze raz dzieki TALBI za pomoc bo bez ciebie by mnie czekala noc w katowicach

Chyba niie zmeczylem was tak barddzo ale mosialem opisac to zeby sie lepiej poczuc

ASsistance A4 Klub GORĄ :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

nie gume a flaszeczke przy kominku i przejażdżke za STERAMI nowym nabytkiem...

nie ma problemu Michałku ... od tego są koledzy żeby sobie pomagać :)) jak coś to masz już mój numer fona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze 1 pytanko do was , przeglądam forum bo szukam gościa z częstochowy od alarmów kiedyś widziałem posta i fajne opinie o nim ale teraz nie wiem kto to dajcie namiary jak coś

THX

ps: tymek jak ogarniasz przeróbkę 1/2 fis na Fis ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do alarmu to proponuje zapytać na ul. Olsztyńskiej jest tam kolo stadionu taki zakładzik (nie pamiętam jak się nazywa).

Sam tam zakładałem alarm do auta hmm niestety u mnie przy magistrali cyfrowej cann jak to ujął właściciel alarm kosztuje okolo 850zl hmm a to A4 B5 około 450zl można już coś fajnego założyć.

Dodam to iż ten zakład ma licencję na wykonywanie alarmów pod ubezpieczenie w PZU.

Aaaaa już wiem jest to Auto-Radio-Centrum.

Co do FISA też jestem zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcza nie o tą firmę mi chodziło ala szukam dalej .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzo dzo odbieraj telefony szmato... maila podaj zebym ci wyslał projekt kuchni

a tak w ogole to ja nad morze polecialem bez zapasu...

jestem hardkorem :decayed:

3 razy w wwa tez bez zapasu a o innych 150 km wypadach nie mówie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie denaturat tylko borygo z tej alfy co Magica stuknela :kox:[br]Dopisany: 03-08-2011, 08:54:06_________________________________________________mysle tez nad zmiana alarmu u siebie jak bede w polsce bo ori to masakra jakas jest, na parterze bym musial mieszkac i auto pod oknem stawiac zeby to uslyszec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...